Jak informuje Urząd Miasta nie występują problemy z dojazdem do pogotowia i szpitala. Wjechać i wyjechać można zarówno od skarz. Elsnera/Ogińskiego, jak i Bacewicz/Thebesiusa.
Dojazd do szpitala bez problemów
Audio
Czytaj na głos
Jak informuje Urząd Miasta nie występują problemy z dojazdem do pogotowia i szpitala. Wjechać i wyjechać można zarówno od skarz. Elsnera/Ogińskiego, jak i Bacewicz/Thebesiusa.
FB Jerzego Łużniaka












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.