Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 9881
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dlaczego warto skorzystać z propozycji Getin Noble Bank

Piątek, 18 grudnia 2020, 0:13
Aktualizacja: 0:14
Autor: Getin Noble Bank
Jelenia Góra: Dlaczego warto skorzystać z propozycji Getin Noble Bank
Fot. Getin Noble Bank
Remont mieszkania, samochodu, zakup laptopa dla dzieci czy chwila wytchnienia na urlopie nie jest problemem, gdy można skorzystać z pomocy banku. Jeszcze lepiej, jeśli koszt zaciągniętego zobowiązania jest czytelny i prosty do wyliczenia. O zaletach rozwiązań, które proponuje Getin Noble Bank, opowie Bartosz Kogut - Doradca Klienta Indywidualnego z placówki partnerskiej Getin Banku w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 19/21

Panie Bartoszu, z jakimi pomysłami przychodzą do oddziału Klienci szukający dodatkowego zastrzyku gotówki?
- Pomysły są najróżniejsze! Od remontu łazienki lub całego mieszkania, przez zakup nowych mebli czy samochodu, a na feriach w górach kończąc - każdy z nas ma inne potrzeby. Bez względu jednak na rodzaj marzeń, potrzeb finansowych, zawsze staramy się pomóc w ich realizacji. Oferujemy produkty, które sprostają wymaganiom każdego klienta.

Jakie produkty Getin Bank proponuje tym, którzy zgłaszają się po finansowanie?
- Mamy szeroką ofertę kredytów, ale teraz polecam absolutnie nasz flagowy kredyt gotówkowy BEZ PROWIZJI Z RRSO 7,4%[ ]. Kredyt jest skierowany do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, ale też z umowy zlecenie lub o dzieło. Warunkiem jest brak relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. w ciągu ostatnich 6 miesięcy - oraz posiadanie lub założenie Konta Proste Zasady, deklarując przy tym wpływ min. 1500 zł na konto i przynajmniej jedną w miesiącu transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blikiem oraz zalogowanie się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu). Na koniec wyrażenie zgód marketingowych (w tym sms, e-mail i telefon), jeśli jeszcze nie było to zrobione - i gotowe! Bo marzenia same się nie spełnią, czasem trzeba im pomóc. To właśnie dlatego nasi Klienci często korzystają z kredytu, dla aktywnych”.

A jak wygląda spłata takiego zobowiązania? Czy koszty są faktycznie minimalne?
- Spłatę można rozłożyć na dogodne raty w okresie do 10 lat. To kredytobiorca podejmuje decyzję, czy chce zrobić to szybciej, czy też woli rozdzielić płatność na nieco dłuższy okres. Maksymalna kwota kredytu wynosi nawet 200 000 zł i jej zaletą jest całkowity BRAK PROWIZJI. W ten sposób maksymalizujemy korzyści, minimalizując koszty.

Czy Klienci z innymi zobowiązaniami również mogą pozwolić sobie na skorzystanie z omawianego produktu?
- Dla osób, które posiadają już kredyt, bądź więcej zobowiązań w innych bankach mamy równie atrakcyjną propozycję konsolidacji.
Z kredytem konsolidacyjnym można obniżyć ratę kredytu, wydłużyć okres jego spłaty, a także zawnioskować o dodatkową gotówkę i samemu można wybrać dogodny dzień spłaty. Wygodne, prawda?

Dziękuję za rozmowę, a Klientów zapraszam do placówki Getin Banku i skorzystania z oferty.

Getin Noble Bank S.A.
Placówka Partnerska

ul. 1 Maja 19/21
58-500 Jelenia Góra
tel. 519 307 142

==================

Nota dotycząca kredytu gotówkowego : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ( RRSO) wynosi 7,4%, całkowity kwota kredytu ( bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9261,40 zł ( w tym prowizja 0 zł, odsetki 9261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.11.2020, na reprezentowanym przykładzie.

Nota dotycząca kredyt konsolidacyjnego : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.11.2020 r. na reprezentowanym przykładzie.

Prowadzenie Konta Proste Zasady to prowadzenie rachunku płatniczego. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej przez Bank. Szczegóły i warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, są dostępne w placówkach Getin Banku i na getinbank.pl. Umowa zawierana u Pośrednika kredytowego : Pośrednik kredytowy jest umocowany przez Getin Noble Bank S.A. do zawierania w imieniu i na rzecz Banku umów o kredyt konsumencki i rachunek bankowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych ze wskazanymi umowami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group