reklamy
Reklama
Czwartek, 11 czerwca
14°C Jelenia Góra
reklamy

Będzie toaleta na Śnieżce

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Na Śnieżce w Wysokogórskim Obserwatorium Meteorologicznym została podpisana deklaracja w sprawie zagospodarowania szczytu.

Deklaracje podpisali dyrektor KPN Andrzej Raj, zastępca dyrektora KRNAP Luděk Khol, dyrektor IMGW Robert Czerniawski, burmistrz Karpacza Radosław Jęcek i właściciel Śląskiego Domu Karol Warecki. W spotkaniu wzięli też udział przedstawiciele m.in. władz Pecu pod Śnieżką, Tauronu, czeskiej kolei linowej na Śnieżkę.

Jak informuje Karkonoski Park Narodowy zakres prac obejmuje nie tylko remont dolnego spodka należącego do Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej i budowę toalet. W planach jest też budowa systemu dostarczania wody, odprowadzania ścieków, remont Drogi Jubileuszowej czy przebudowa sieci energetycznej.

Przedsięwzięcie jest już zaawansowane koncepcyjnie i w lipcu zaczną się już konkretne prace projektowe, a całość jest szacowana na 3 do 4 lat.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni do produkcji Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni ślusarza-spawacza lub osobę do przyuczenia na spawacza. Oferujemy stabilne zatrudnienie ( 4850-5100 … Praca na stolarni/ produkcja Szukamy do pracy na produkcję leżaków i tartak Wojcieszyce Więcej informacji udzielę telefonicznie Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Firma Corful zatrudni do pracy na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych. Praca w…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka