Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Będzie jaśniej na "zebrach"

Audio

Czytaj na głos

Samorządy z całej Polski otrzymają wsparcie z rządowego programu „Rozświetlamy Polskę” na wymianę oświetlenia drogowego na energooszczędne. W tym gronie znalazła się gmina Jeżów Sudecki.

Autor: RaZ 1 min czytania

„Rozświetlamy Polskę” to pierwszy program, skierowany do samorządów, które chciały zainwestować w nowoczesne oświetlenie ulic. Dofinansowanie projektów w ramach tego programu wynosi nawet 80 procent wartości inwestycji.

Głównym celem programu „Rozświetlamy Polskę” jest zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach.

Na realizację doświetlenia przejść gmina Jeżów Sudecki otrzymała 699 200 złotych.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka