• Czwartek, 24 maja 2018
  • Godz. 23:24
  • Imieniny: Joanny, Zuzanny
  • Czytających: 5929
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki Sudety Wichoś Basket Ligi Open

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 16 czerwca 2017, 11:57
Aktualizacja: 11:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zakończono mistrzostwa klas sportowych piątych i szóstych w koszykówce w SP nr 11. Była to eliminacja do mistrzostw Jeleniej Góry klas sportowych, które odbędą się jeszcze w tym roku szkolnym. IX edycja rozgrywek odbywających się pod nazwą Sudety Wichoś Basket Ligi Open wyłoniła drużynowo i indywidualnie najlepsze zawodniczki i zawodników.

- Nagrody zostaną rozdane na IX Gali Koszykówki 21 czerwca w hali SP nr 11, kiedy to rozegrane zostaną finały wśród młodszych koszykarzy. Zwycięzcami indywidualnie zostali Kacper Florczak i Oliwia Grabowska, a najlepszą drużyną okazała się ekipa piątej klasy sportowej chłopców – mówi organizator SWBL Rafał Sroka.

Ostateczne wyniki Sudety Wichoś Basket Ligi Open

Tabela drużynowa po 6 kolejkach spotkań:
1. miejsce klasa sportowa 5 chłopców - 6 meczów - 11 punktów +129
2. miejsce szóstoklasistki - 6 meczów - 10 punktów +35
3. miejsce klasa sportowa 5 dziewcząt - 6 meczów - 9 punktów +28
4. miejsce klasy 4 chłopcy - 6 meczów - 6 punktów -192

Najlepsi strzelcy Sudety Wichoś Basket Ligi Open wśród chłopców:
1. Florczak Kacper 85
2. Gorczyca Jan 81
3. Pawłowicz Szymon 48
4. Czuczwa Kuba 33
5. Suchecki Alan 30
6. Błażejczyk Kajetan 14
7. Benduch Michał 12
8. Grabowiecki Michał 4
8. Nojek Maciej 4
10. Gurazda Adrian 2
10. Mejsner Mikołaj 2
10. Gawlik Krystian 2
10. Małek Grzegorz 2

Najlepsze strzelczynie Sudety Wichoś Basket Ligi Open:
1. Grabowska Oliwia 78
2. Gębura Katarzyna 52
2. Brzeżniak Martyna 52
4. Czuczwa Patrycja 41
5. Pladzyk Oliwia 37
6. Mochól Julia 30
7. Kręcichwost Karolina 28
8. Trzeciak Wiktoria 18
9. Nakonieczna Julia 17
9. Niemiec Laura 17
11. Lenarcik Lidia 14
12. Mosoń Angelika 12
12. Maciak Julia 12
14. Romano Oliwia 10
14. Zielińska Urszula 10
16. Mirek Katarzyna 9
17. Grzegolec Weronika 6
17. Maniecka Gabriela 6
19. Wdowin Julia 4

Pamiątkowe medale i nagrody rozdane zostaną na środowej IX Gali Koszykówki o harmonogramie której poinformujemy na początku przyszłego tygodnia.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Olo 17-06-2017 10:41
Florczak wysoki chłopak!?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Wyższe podatki dla najbogatszych Polaków?  20
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami z dnia 24.05.2018 r.  
Miej świadomość
Seks w renesansie  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  58
Aktualności
Ognisko Muzyczne – na Dzień Mamy  
Aktualności
Możliwości i kierunki rozwoju klastrów  
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group