• Poniedziałek, 18 czerwca 2018
  • Godz. 1:52
  • Imieniny: Elżbiety, Marka
  • Czytających: 3750
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Szalona noc sylwestrowa na biegówkach

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 stycznia 2018, 10:58
Aktualizacja: 11:01
Autor: BP
Fot. użyczone
Świetne, pełne inwencji i humoru przebrania, znakomita atmosfera, wyborna forma i rewelacyjna frekwencja – taki był Bieg Sylwestrowy na nartach w Jakuszycach. Około 300 osób wystartowało w 2017 (o godz. 23.45), a zakończyło bieg w 2018 roku! Wszyscy pokonali dystans sześciu kilometrów w dobrej kondycji.

- Było świetnie, nie miałem żadnych wątpliwości, którędy biec. Znam te trasy dobrze - opowiadał pierwszy na mecie Łukasz Klempouz.- Gdy zawiało, musiałam trzymać swoją koronę! - mówiła Dorota Dahrendorf. Nie było mierzonych czasów ani nagród za to, kto pierwszy na mecie. Upominki wręczono za najciekawsze przebrania. Było w czym wybierać - przebierańców było znacznie więcej, niż w poprzednich latach. Polana Jakuszycka i trasa, na której tryskały szampany, należała do aniołów, diabełków, kajakarzy, mnichów i wielu innych tajemnych zjaw. Wszystkie się uśmiechały i zgrabnie podążały do mety.

Za metą czekała ciepła herbata i ognisko z kiełbaskami - idealne, by się integrować w cudownej scenerii sylwestrowej nocy. Czego biegacze życzyli sobie oprócz tego, co zawsze? Śniegu i czasu na wypady na narty do Jakuszyc! Organizatorem Biegu Sylwestrowego było Stowarzyszenie Bieg Piastów.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~całkiem serio 2-01-2018 20:50
Tekst dokładnie skopiowany ze strony Biegu Piastów !! Macie spółkę z tym biegiem? / impreza jest udana wtedy, jeśli organizatorzy są z niej zadowoleni/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Za kółkiem z rodzicem?  9
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami z 15.06.2018 r.  
Miej świadomość
NASA odkryła coś na Marsie  
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  65
Aktualności
Budowa obwodnicy – kolejne etapy prac  2
Kultura
Kulturalna współpraca  10
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group