• Zalogowanych: 8

Pogrom przy Lubańskiej

Niedziela, 13 maja 2018, 13:51
Aktualizacja: 13:52
W niedzielnym (13.05) spotkaniu 17 kolejki klasy B (gr. II) KS Maciejowa rozbił Juvenię Rybnica 7:2. Ekipa wicelidera rozgrywek już w pierwszej połowie zaznaczyła swoją przewagę aplikując rywalom pięć bramek, tracąc jedną. Był to udany rewanż ekipy Roberta Wachela za jesienną porażkę.

Jeśli ktoś spóźnił się na mecz rozgrywany na stadionie MOS-u przy ul. Lubańskiej, mógł stracić jednego, a nawet dwa gole. Już w pierwszej akcji meczu gospodarze mieli rzut karny, który wykorzystał Damian Butyński. Ku zaskoczeniu ekipy z Maciejowej, w 7. minucie było 1:1 po tym jak do bramki trafił Anuszkiewicz. Stracony gol zmobilizował miejscowych do śmielszych ataków, a worek z bramkami rozwiązał się na dobre w 22. minucie. Przed przerwą trafienia dołożyli: Martyniak i dwukrotnie Butyński (co dało mu klasycznego hat-tricka), a na 5:1 strzelił Stanisławski. Po zmianie stron Szymczak i Koszczewski dobili rywali i było już 7:1, a na otarcie łez bilans gości poprawił Mariusz Skrok.

KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 7:2 (5:1)