• Wtorek, 22 maja 2018
  • Godz. 21:34
  • Imieniny: Heleny, Julii, Wiesławy
  • Czytających: 6073
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pływaczki "jedenastki" najlepsze w Kamiennej Górze

Wiadomości: Kamienna Góra
Poniedziałek, 12 lutego 2018, 23:41
Aktualizacja: 23:43
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Reprezentacja pływaków ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze okazała się najlepsza w finale strefy jeleniogórskiej w kategorii dziewcząt. W finale strefy, który odbył się w Kamiennej Górze brały udział reprezentacje szkół podstawowych takich jak: SP 3 Bogatynia, SP 2 z Kamiennej Góry, SP 1 z Kamiennej Góry, SP Oxpress z Bolesławca i SP 5 ze Zgorzelca.

Dziewczęta z rocznika 2005 i młodsze w składzie: Gerus Martyna, Górka Oliwia, Hibner Kamila, Jędruch Maja, Jośko Greta, Szeluk Amelia, Wojtaczka Weronika, Zapora Agata oraz z rocznika 2002-2004 w składzie: Dul Patrycja, Książek Dominika, Stelmaszczyk Natalia, Kopczyńska Monika, Korecka Natalia, Szulczyńska Wiktoria, Kowaliszyn Amelia, Wojtas Michalina nie dały żadnych szans rywalkom z innych szkół. Nasz dziewczęta w większości przypadków uczęszczające do klas sportowych o profilu pływanie nie tylko w sztafecie okazały się najlepsze, ale również w konkurencjach indywidualnych zdobywały najwyższe laury.

Rocznik 2007 i młodsi:
Gerus Martyna - I m-ce na 50m w stylu grzbietowym
Jędruch Maja - I m-ce na 50m w stylu klasycznym
Hibner Kamila - II m-ce na 50 m w stylu dowolnym

Rocznik 2005 i młodsi:
Zapora Agata - I m-ce na 50m w stylu dowolnym
Jośko Greta - I m-ce na 50m w stylu motylkowym
Wojtaczka Weronika - I m-ce na 50m w stylu klasycznym
Górka Oliwia - II m-ce na 50 w stylu grzbietowym

Rocznik 2002-2004:
Szulczyńska Wiktoria - I m-ce na 50m w stylu grzbietowym
Dul Patrycja - I m-ce na 100m w stylu grzbietowym
Książek Dominika - I m-ce na 100m w stylu dowolnym
Stelmaszczyk Natalia - I m-ce na 50m w stylu motylkowym
Wojtas Michalina - I m-ce na 50m w stylu dowolnym
Kowaliszyn Amelia - I m-ce na 50m w stylu klasycznym

Klasyfikacja generalna w roczniku 2005 i młodsi:
1. SP 11 Jelenia Góra 163 pkt.
2. SP 3 Bogatynia 138 pkt.
3. SP 2 Kamienna Góra 137 pkt.
4. SP 1 Kamienna Góra 124 pkt.
5. SP Oxpress Bolesławiec 107 pkt.
6. SP 5 Zgorzelec 24 pkt.

Awans do następnego szczebla rozgrywek:
SP 11 Jelenia Góra i SP 3 Bogatynia

Klasyfikacja generalna w roczniku 2002-2004:
1. SP 11 Jelenia Góra 160 pkt.
2. SGEE Kamienna Góra 138 pkt.
3. Gimnazjum Oxpress Bolesławiec 129 pkt.
4. Gimnazjum Osiecznica 114 pkt.
5. SP 1 Kamienna Góra 112 pkt.
6. SP 5 Zgorzelec 24 pkt.

Awans do następnego szczebla rozgrywek:
SP 11 Jelenia Góra i SGEE Kamienna Góra

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Wyższe podatki dla najbogatszych Polaków?  16
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 22.05.2018 r.  
Miej świadomość
Seks w renesansie  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  56
Piłka nożna
Włókniarz Mirsk kontra zespół Karkonoszy  
Aktualności
PSL świętował  2
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group