• Poniedziałek, 18 czerwca 2018
  • Godz. 1:43
  • Imieniny: Elżbiety, Marka
  • Czytających: 3949
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Plany inwestycyjne janowickiego szpitala

Wiadomości: Janowice Wielkie
Czwartek, 14 grudnia 2017, 8:25
Aktualizacja: 23:19
Autor: WAC
Fot. WAC
Poważne inwestycje planowane są w najbliższym czasie w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Janowicach Wielkich.

Najważniejsza z nich dotyczy modernizacji szpitalnej rehabilitacji, tak aby zabiegi odbywały się w maksymalnie dwóch lokalizacjach w budynku. Obecnie poszczególne gabinety fizjoterapeutyczne są porozrzucane po różnych miejscach obszernego obiektu, co powoduje że chorzy muszą się przemieszczać miedzy piętrami co jest dla nich źródłem pewnych niedogodności. Wartość inwestycji to około 600 tysięcy złotych. Część tej kwoty dyrekcja szpitala chce pozyskać dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Gotowy jest tez projekt modernizacji systemu wentylacji i oddymiania, tak aby spełniał on wszystkie wymogi przepisów przeciwpożarowych. Szpital otrzymał też dofinansowanie z Regionalnego Programu na wdrażanie, kolejnego etapu systemu elektronicznej dokumentacji medycznej, funkcjonującego od jakiegoś czasu w placówce.

- Staramy się, aby dzięki pozyskiwanym środkom zewnętrznym nasza placówka stale się modernizowała i zmieniała na lepsze – mówi zastępca dyrektora WSR ds. administracyjno-technicznych i marketingu Małgorzata Mrożek.

W ostatnich latach między innymi zmieniono system ogrzewania budynku, wyremontowano jego elewację wraz z termomodernizacją, wymieniono stolarkę okienną, zamontowano windy.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Anonim+ 14-12-2017 14:26
Życzę powodzenia w rozwoju, byłem zaliczyłem, jestem b. zadowolony z niezwykle miłej i pogodnej obsługi rehabilitacyjnej, no i (jak na warunki szpitalne) z naprawdę przyzwoitego wyżywienia!
~Orkan Many 14-12-2017 19:25
Co ty powiesz
~Krychna 14-12-2017 20:33
Dostać się do tego szpitala nie jest tak hop siup, trzeba czekac. Całe województwo tu przyjeżdża. W moim pokoju była osoby z Lubina i Jawora. Ale przyznac trzeba, że jestem bardzo zadowolona. Dobra opieka i jedzenie. Pozdrawiam personel od Krysi :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2018 Highlander's Group