• Wtorek, 22 maja 2018
  • Godz. 21:46
  • Imieniny: Heleny, Julii, Wiesławy
  • Czytających: 6128
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piechowickie kolędowanie wielu pokoleń

Wiadomości: Piechowice
Wtorek, 9 stycznia 2018, 11:21
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Artyści reprezentujący wiele pokoleń wystąpili podczas świątecznej imprezy „Nasze Kolędowanie”, która odbyła się w Piechowickim Ośrodku Kultury.

„Nasze Kolędowanie”, które w tym roku odbyło się już po raz dziesiąty, na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych Piechowic. Tegoroczna edycja imprezy była rekordowa, gdyż na scenie w sali widowiskowej wystąpiło aż 120 wokalistów, w różnym wieku, począwszy od przedszkolaków na seniorach kończąc.

Utwory utrzymane w klimacie świąteczno – kolędowym wykonały: Chór „Harfa”, zespół Szklarki, zespół S-POK-OO, zespół Kolorowe Nutki ze Szkoły Podstawowej, Szczep Harcerski Cicha Dolina, młodzież z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Piechowicach, dzieci z przedszkoli Chatka Puchatka oraz Pod Czerwonym Muchomorem. Do wspólnego kolędowania przyłączył się burmistrz Witold Rudolf.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Rolex 9-01-2018 12:28
Od nie dawna Jelonka na biezaco informuje o wszystkich wydarzeniach w Piechowicach czyzby na potrzeby wyborow Burmistrz oprocz nowego auta zawarł umowę z Jelonka na informacje
~Lodzik 9-01-2018 19:52
I bardzo dobrze. Pikowice mają też normalnych mieszkańców ludzi z pasją którym się chce zrobić coś dla innych a także dla siebie. Umowa nawet gdyby była to byłaby jednak na plus dla Burmistrza. Wypowiadajmy się. Słuchajmy. Może się zrozumiemy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Wyższe podatki dla najbogatszych Polaków?  16
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 22.05.2018 r.  
Miej świadomość
Seks w renesansie  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  56
Piłka nożna
Włókniarz Mirsk kontra zespół Karkonoszy  
Aktualności
PSL świętował  2
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group