Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: Zwycięstwo młodziczek Marty Oreszczuk

Środa, 28 lutego 2018, 23:27
Aktualizacja: 23:33
Drugi zespół KPR–u MOS Jelenia Góra w 13. kolejce Dolnośląskiej Ligi Młodziczek pokonał UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19:12. Podopieczne Marty Oreszczuk dzięki wygranej wyprzedzają w tabeli swoje dzisiejsze rywalki.

Jeleniogórzanki przed tym spotkaniem miały dwa punkty straty do swoich rywalek i pierwsza połowa zgodnie z przewidywaniami toczyła się na wyrównanym poziomie. Po zmianie stron ekipa Marty Oreszczuk rozkręciła się, a szczególnie Marcelina Kulas, która w sumie zdobyła dla swojego zespołu 12 z 19 bramek (w tym 10 w drugiej połowie meczu).

W tabeli KPR MOS II (jeśli w czwartek pierwszy zespół KPR-u pokona Jedynkę Dzierżoniów) awansuje na siódme miejsce. Było to trzecie zwycięstwo w sezonie młodszych jeleniogórzanek. Ich starsze koleżanki z Ligi Młodziczek zagrają o godz. 16:00 w hali przy ul. Złotniczej.

KPR MOS II Jelenia Góra - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19:12 (6:5)