Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: LDJM: Pewne zwycięstwo Karkonoszy

Poniedziałek, 9 października 2017, 23:47
Aktualizacja: 0:02
W 10. kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych Karkonosze Jelenia Góra pewnie pokonały Kuźnię Jawor 4:0. Podopieczni Jacka Kołodziejczyka z 5 zwycięstwami i 5 porażkami na koncie, zajmują 9. miejsce w tabeli.

Jeleniogórzanie już w pierwszej połowie odebrali rywalom złudzenia, że mogą powalczyć w tym spotkaniu o komplet punktów. W 5. minucie meczu wynik otworzył Kacper Tomaszewski, co ustawiło grę w kolejnych minutach. Na drugie trafienie kibice musieli czekać do 22. minuty, kiedy to Nikodem Siudak pokonał golkipera Kuźni. Wynik do przerwy (na 3:0) ustalił Łukasz Ranecki, dzięki czemu miejscowi mogli w dobrych nastrojach udać się na zasłużony odpoczynek. Po zmianie stron ekipa z Jawora szukała swoich szans - chociażby na honorowe trafienie, jednak gospodarze zachowali pełną koncentrację i nie tylko zagrali na zero z tyłu, ale też dołożyli kolejne trafienie. W 61. minucie po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Kacper Tomaszewski i Karkonosze pokonały Kuźnię Jawor 4:0.

Karkonosze Jelenia Góra - Kuźnia Jawor 4:0 (3:0)
Karkonosze:
Maciejewski (60' Niżnik) - Sokołowski, Kamiński, Wiejak, Rosiński (65' Mazur), Sołtysiak (47' Antosik), Raniecki (80' Żurawski), Tomaszewski, Siudak (80' Milewski), M. Engler, Najczuk (63' Bartecki).
Kuźnia: Michałków - Lipiński, Pastuła, Błoński, Rudy (55' Lipiński), Kuc, Tymofiejczyk (63' Plecety), Grzejszczak, Klasa, Ociepka (55' Stawiarski), Olanin (61' Kasprzycki).

Karkonosze Jelenia Góra - Kuźnia Jawor 4:0

W następnej kolejce (18.10, godz. 17:30) juniorzy młodsi Karkonoszy zagrają na wyjeździe z KS Polkowice, a przed własną publicznością zaprezentują się w niedzielę (22.10) w starciu z KS Oława.