Zalogowanych: 15

IV liga piłkarska: Karkonosze wciąż rozczarowują!

Niedziela, 3 września 2017, 20:21
Aktualizacja: 20:24
Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra wciąż spisują się źle, a nawet fatalnie na starcie nowego sezonu rozgrywek grupy zachodniej IV ligi. Podopieczni Marka Siatraka ulegli na wyjeździe 1:2 Orli Wąsosz. Miało być miejsce w czołówce tabeli, walka o awans, tymczasem po czterech kolejkach zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli i wciąż czekamy na premierowe zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Mecz w Wąsoszu rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie już w 10. minucie za sprawą Konrada Węglarza. Karkonosze dążyły do wyrównania i trafili na 1:1 w 53. minucie (Daniel Gałach). 8 minut później po raz drugi dał o sobie znać Konrad Węglarz, który ustalił wynik na 2:1 dla miejscowych.

Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:0)

Karkonosze: Wieliczko, Siatrak, Denis, Gęslak (70' Statkowski), Firlej (36' Wersocki), Kuźniewski, Lekszycki (77' Staniszewski), Poszeleżny (84' Pytel), Woźniczka (63' Kozołubski), Bębenek, Gałach