Czytaj także: Świdnica Wałbrzych

Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Sondy |  Życzenia |  Gazeta |  Reklama 
Czwartek, 27 lipca 2017 Godz.: 02:46:12 Imieniny: Julii, Lilii, Natalii Czytających: 2290, Zalogowanych: 1 . Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wiadomości, klasa okręgowa

Terminarz jeleniogórskiej okręgówki

Czwartek, 6 lipca 2017, 17:59, ostatnia aktualizacja: 2017-07-06 18:01
Autor : MDvR
Miej świadomość
 
Głos ulicy
 
Kalendarz wydarzeń
 
Telewizja DAMI
 
Co jest grane w Norwidzie?
 
Kategorie wydarzeń
Event4
Film - Kino5
Kabarety1
Koncerty17
Kursy3
Plenerowe9
Prelekcje1
Sportowe2
Spotkania2
Tańce2
Teatry2
Turystyka7
Warsztaty9
Wystawy4
 
Dialogi Jelonki
 
Archiwum PDF
Archiwalne numery Jelonka
 
Fot. archiwum

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze opublikował szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2017/2018 na boiskach klasy okręgowej seniorów.

1. kolejka - 15 sierpnia
Orzeł Wojcieszów - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka
TS Parzyce - Cosmos Radzimów
GKS Raciborowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Świerzawa
Granica Bogatynia - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań
Woskar Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Piast Wykroty - Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa - Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki - Sparta Zebrzydowa
Cosmos Radzimów - GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka - TS Parzyce
Orzeł Wojcieszów - Victoria Ruszów

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Victoria Ruszów - Piast Wykroty
TS Parzyce - Orzeł Wojcieszów
GKS Raciborowice - GKS Warta Bolesławiecka
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów
Granica Bogatynia - Lotnik Jeżów Sudecki
Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba - Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań

R E K L A M A
4. kolejka - 2-3 września
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa - Woskar Szklarska Poręba
Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka - Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów - GKS Raciborowice
Victoria Ruszów - TS Parzyce

5. kolejka - 9-10 września
TS Parzyce - Piast Wykroty
GKS Raciborowice - Victoria Ruszów
Sparta Zebrzydowa - Orzeł Wojcieszów
Granica Bogatynia - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - Cosmos Radzimów
Woskar Szklarska Poręba - Lotnik Jeżów Sudecki
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz

6. kolejka - 16-17 września
Piast Wykroty - Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki - Gryf Gryfów Śląski
Cosmos Radzimów - Woskar Szklarska Poręba
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
Orzeł Wojcieszów - Granica Bogatynia
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa
TS Parzyce - GKS Raciborowice

7. kolejka - 23-24 września
GKS Raciborowice - Piast Wykroty
Sparta Zebrzydowa - TS Parzyce
Granica Bogatynia - Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk - Orzeł Wojcieszów
Woskar Szklarska Poręba - GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki
Stella Lubomierz - Pogoń Świerzawa

8. kolejka - 30 września-1 października
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
Lotnik Jeżów Sudecki - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka - Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk
TS Parzyce - Granica Bogatynia
GKS Raciborowice - Sparta Zebrzydowa

9. kolejka - 7-8 października
Sparta Zebrzydowa - Piast Wykroty
Granica Bogatynia - GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk - TS Parzyce
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Ruszów
Gryf Gryfów Śląski - Orzeł Wojcieszów
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki

10. kolejka - 14-15 października
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki
Cosmos Radzimów - Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka - Stella Lubomierz
Orzeł Wojcieszów - Łużyce Lubań
Victoria Ruszów - Gryf Gryfów Śląski
TS Parzyce - Woskar Szklarska Poręba
GKS Raciborowice - Hutnik Pieńsk
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia

11. kolejka - 21-22 października
Granica Bogatynia - Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk - Sparta Zebrzydowa
Woskar Szklarska Poręba - GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski - TS Parzyce
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów
Stella Lubomierz - Orzeł Wojcieszów
Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka
Lotnik Jeżów Sudecki - Cosmos Radzimów

12. kolejka - 28-29 października
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów
GKS Warta Bolesławiecka - Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Stella Lubomierz
TS Parzyce - Łużyce Lubań
GKS Raciborowice - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa - Woskar Szklarska Poręba
Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk

13. kolejka - 4-5 listopada
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba - Granica Bogatynia
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań - GKS Raciborowice
Stella Lubomierz - TS Parzyce
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Orzeł Wojcieszów
Cosmos Radzimów - GKS Warta Bolesławiecka

14. kolejka - 11-12 listopada
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka
Orzeł Wojcieszów - Cosmos Radzimów
Victoria Ruszów - Lotnik Jeżów Sudecki
TS Parzyce - Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice - Stella Lubomierz
Sparta Zebrzydowa - Łużyce Lubań
Granica Bogatynia - Gryf Gryfów Śląski
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba

15. kolejka - 18-19 listopada
Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty
Gryf Gryfów Śląski - Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań - Granica Bogatynia
Stella Lubomierz - Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki - TS Parzyce
Cosmos Radzimów - Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka - Orzeł Wojcieszów
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość  Sport 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Jelonka - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Jelonka poleca
 
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
Maraton subiektywności
 
Piłka nożna
Juniorzy młodsi Karkonoszy zagrają w LDJM Juniorzy młodsi Karkonoszy zagrają w LDJM 

Jelenia Góra Środa, 12:49
26 lipca 2017

Do juniorów starszych, trampkarzy i młodzików dołączyli juniorzy młodsi. Karkonosze Jelenia Góra w...
Świetna zabawa podczas IV turnusu półkolonii MOS–u [FOTO] Świetna zabawa podczas IV turnusu półkolonii MOS–u  

Jelenia Góra Poniedziałek, 12:10
24 lipca 2017

Ponad 60 dzieci wypoczywało na półkoloniach z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze. Nie...
Dobry początek przygotowań Karkonoszy [foto] Dobry początek przygotowań Karkonoszy  

Jelenia Góra Sobota, 01:55
22 lipca 2017

Piłkarze IV–ligowych Karkonoszy Jelenia Góra pokonali w piątkowym (21.07) sparingu lokalnego rywala z...
Postrzelali we Wrocławiu Postrzelali we Wrocławiu  (2)

Wrocław Piątek, 22:05
21 lipca 2017

W pierwszej połowie lipca we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie...
Superliga: Sezon rozpoczynamy od derbów Superliga: Sezon rozpoczynamy od derbów 

Polska Czwartek, 13:14
20 lipca 2017

Szczypiornistki KPR–u Jelenia Góra rozpoczną sezon 2017/2018 PGNiG Superligi od derbowego spotkania na...
Triumf drużyny Volley'a Głuszyca [FOTO] Triumf drużyny Volley'a Głuszyca  

Zachełmie Środa, 15:02
19 lipca 2017

W niedzielę, 16 lipca na terenie Rezydencji Lawendowe Wzgórze w Zachełmiu odbył się III Turniej Piłki...
Wakacje z tenisem Wakacje z tenisem 

Jelenia Góra Środa, 14:45
19 lipca 2017

Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze zaprasza na wakacje z tenisem. Zajęcia są bezpłatne i...
Lucyna Kornobys ze srebrem MŚ! [FOTO] Lucyna Kornobys ze srebrem MŚ!   (3)

Londyn Wtorek, 23:48
18 lipca 2017

W dniach od 14 do 23 lipca trwają w Londynie lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata osób niepełnosprawnych....
Świetna zabawa podczas III turnusu półkolonii z MOS–em [FOTO] Świetna zabawa podczas III turnusu półkolonii z MOS–em  

Jelenia Góra Wtorek, 23:35
18 lipca 2017

Nuda? Nie. Super zabawa? Tak... W ten właśnie sposób wyglądał III turnus półkolonii z...
Trzecie złoto Pucharu Europy i podwójne zwycięstwo w Grazu [VIDEO] Trzecie złoto Pucharu Europy i podwójne zwycięstwo w Grazu  

Graz Wtorek, 23:31
18 lipca 2017

W trakcie ostatnich trzech tygodni odbywały się zawody Pucharu Europy we freestyle’u kajakowym. W...
Zobacz więcej artykułów
Zobacz więcej Piłka nożna
 
Redakcja

Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami tą wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas lub przyjdż. Redakcja mieści się przy ul. Skłodowskiej-Curie 13/2 (I piętro).
Redakcja : 75-75-444-00
W czwartek dyżuruje
Dyrektor handlowy
Lena Aksonova
Od 10.00 do 12.00
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Życzenia |  Sondy |  Gazeta |  Reklama 
© 2002-2017 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Reklama | Centralne ogrzewanie | Logo