Czytaj także: Świdnica Wałbrzych

Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Sondy |  Życzenia |  Gazeta |  Reklama 
Środa, 21 lutego 2018 Godz.: 12:19:49 Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta Czytających: 5545, Zalogowanych: 3 . Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wiadomości, klasa okręgowa

Terminarz jeleniogórskiej okręgówki

Czwartek, 6 lipca 2017, 17:59, ostatnia aktualizacja: 2017-07-06 18:01
Autor : MDvR
Miej świadomość
 
Głos ulicy
 
Kalendarz wydarzeń
 
Telewizja DAMI
 
Co jest grane w Norwidzie?
Seks dla opornych – zobacz 

Jelenia Góra Niedziela, 22:55
18 lutego 2018

 
Kategorie wydarzeń
Film - Kino2
Koncerty10
Konkursy3
Kursy2
Prelekcje6
Sportowe1
Spotkania1
Tańce1
Teatry9
Warsztaty4
Wystawy14
 
Dialogi Jelonki
 
Archiwum PDF
Archiwalne numery Jelonka
 
Fot. archiwum

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze opublikował szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2017/2018 na boiskach klasy okręgowej seniorów.

1. kolejka - 15 sierpnia
Orzeł Wojcieszów - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka
TS Parzyce - Cosmos Radzimów
GKS Raciborowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Świerzawa
Granica Bogatynia - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań
Woskar Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Piast Wykroty - Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa - Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki - Sparta Zebrzydowa
Cosmos Radzimów - GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka - TS Parzyce
Orzeł Wojcieszów - Victoria Ruszów

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Victoria Ruszów - Piast Wykroty
TS Parzyce - Orzeł Wojcieszów
GKS Raciborowice - GKS Warta Bolesławiecka
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów
Granica Bogatynia - Lotnik Jeżów Sudecki
Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba - Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań

R E K L A M A
4. kolejka - 2-3 września
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa - Woskar Szklarska Poręba
Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka - Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów - GKS Raciborowice
Victoria Ruszów - TS Parzyce

5. kolejka - 9-10 września
TS Parzyce - Piast Wykroty
GKS Raciborowice - Victoria Ruszów
Sparta Zebrzydowa - Orzeł Wojcieszów
Granica Bogatynia - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - Cosmos Radzimów
Woskar Szklarska Poręba - Lotnik Jeżów Sudecki
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz

6. kolejka - 16-17 września
Piast Wykroty - Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki - Gryf Gryfów Śląski
Cosmos Radzimów - Woskar Szklarska Poręba
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
Orzeł Wojcieszów - Granica Bogatynia
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa
TS Parzyce - GKS Raciborowice

7. kolejka - 23-24 września
GKS Raciborowice - Piast Wykroty
Sparta Zebrzydowa - TS Parzyce
Granica Bogatynia - Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk - Orzeł Wojcieszów
Woskar Szklarska Poręba - GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki
Stella Lubomierz - Pogoń Świerzawa

8. kolejka - 30 września-1 października
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
Lotnik Jeżów Sudecki - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka - Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk
TS Parzyce - Granica Bogatynia
GKS Raciborowice - Sparta Zebrzydowa

9. kolejka - 7-8 października
Sparta Zebrzydowa - Piast Wykroty
Granica Bogatynia - GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk - TS Parzyce
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Ruszów
Gryf Gryfów Śląski - Orzeł Wojcieszów
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki

10. kolejka - 14-15 października
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki
Cosmos Radzimów - Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka - Stella Lubomierz
Orzeł Wojcieszów - Łużyce Lubań
Victoria Ruszów - Gryf Gryfów Śląski
TS Parzyce - Woskar Szklarska Poręba
GKS Raciborowice - Hutnik Pieńsk
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia

11. kolejka - 21-22 października
Granica Bogatynia - Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk - Sparta Zebrzydowa
Woskar Szklarska Poręba - GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski - TS Parzyce
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów
Stella Lubomierz - Orzeł Wojcieszów
Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka
Lotnik Jeżów Sudecki - Cosmos Radzimów

12. kolejka - 28-29 października
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów
GKS Warta Bolesławiecka - Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Stella Lubomierz
TS Parzyce - Łużyce Lubań
GKS Raciborowice - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa - Woskar Szklarska Poręba
Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk

13. kolejka - 4-5 listopada
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba - Granica Bogatynia
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań - GKS Raciborowice
Stella Lubomierz - TS Parzyce
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Orzeł Wojcieszów
Cosmos Radzimów - GKS Warta Bolesławiecka

14. kolejka - 11-12 listopada
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka
Orzeł Wojcieszów - Cosmos Radzimów
Victoria Ruszów - Lotnik Jeżów Sudecki
TS Parzyce - Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice - Stella Lubomierz
Sparta Zebrzydowa - Łużyce Lubań
Granica Bogatynia - Gryf Gryfów Śląski
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba

15. kolejka - 18-19 listopada
Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty
Gryf Gryfów Śląski - Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań - Granica Bogatynia
Stella Lubomierz - Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki - TS Parzyce
Cosmos Radzimów - Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka - Orzeł Wojcieszów
Następna wiadomość  Sport 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600
 
Będzie się działo! - Jelonka poleca
 
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
Maraton subiektywności
Jelenia Góra korkuje się? (7)

Jelenia Góra Piątek, 15:58
16 lutego 2018

 
Piłka nożna
Największy puchar dla piłkarzy Baszty Największy puchar dla piłkarzy Baszty 

Jelenia Góra Wtorek, 17:04
20 lutego 2018

Siedem drużyn przystąpiło do rywalizacji w turnieju młodzików o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego...
Świetny start Polaków w Letohradzie Świetny start Polaków w Letohradzie 

Letohrad Wtorek, 16:45
20 lutego 2018

Dobre wieści napłynęły z czeskiego Letohradu, gdzie rozpoczęła się kolejna edycja dorocznych...
Spotkania z pasją: Poznaj zaplecze zawodowego sportu 

Jelenia Góra Wtorek, 08:38
20 lutego 2018

Już dzisiaj (20.02) o godz. 19:00 odbędzie się kolejne z cyklu "Spotkanie z pasją". Tym razem gościem...
Janowickie siatkarki najlepsze w powiecie Janowickie siatkarki najlepsze w powiecie 

Karpacz Niedziela, 00:12
18 lutego 2018

W Szkole Podstawowej w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w piłce siatkowej...
Wygrana szczypiornistek z ZSE–T Wygrana szczypiornistek z ZSE–T 

Jelenia Góra Sobota, 23:56
17 lutego 2018

Zawodniczki z Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych zwyciężyły w turnieju piłki ręcznej w...
Koszykarze ZSO nr 2 z awansem Koszykarze ZSO nr 2 z awansem 

Jelenia Góra Sobota, 23:19
17 lutego 2018

Na drugiej pozycji rywalizację w półfinale strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców zakończyli...
Sztafeta Piastów – nowa inicjatywa na Polanie [foto] Sztafeta Piastów – nowa inicjatywa na Polanie  

Polana Jakuszycka Sobota, 21:01
17 lutego 2018

W sobotę (17.02) na Polanie Jakuszyckiej można było poznać zalety walki drużynowej. Po raz pierwszy...
Prawie 6 tysięcy zgłoszeń z 30 krajów Prawie 6 tysięcy zgłoszeń z 30 krajów 

Szklarska Poręba Piątek, 17:38
16 lutego 2018

Najstarszy zawodnik mógłby być pradziadkiem najmłodszych… Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa...
Kolejne sukcesy jeleniogórskiej koszykówki Kolejne sukcesy jeleniogórskiej koszykówki  (3)

Zgorzelec Piątek, 17:32
16 lutego 2018

Pięknym sukcesem młodych sportowców SP nr 11 im. F. Chopina zakończyły się rozgrywki finałowe o...
Wysokie lokaty jeleniogórskich piłkarzy Wysokie lokaty jeleniogórskich piłkarzy 

Jelenia Góra Piątek, 17:29
16 lutego 2018

Bardzo dobrze spisali się trampkarze KKS–u Jelenia Góra w turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora...
Zobacz więcej artykułów
Zobacz więcej Piłka nożna
 
Redakcja

Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami tą wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas lub przyjdż. Redakcja mieści się przy ul. Skłodowskiej-Curie 13/2 (I piętro).
Redakcja : 75-75-444-00
W czwartek dyżuruje
Dyrektor handlowy
Lena Aksonova
Od 10.00 do 12.00
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Życzenia |  Sondy |  Gazeta |  Reklama 
© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Reklama | Centralne ogrzewanie | Logo