Czytaj także: Świdnica Wałbrzych

Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Sondy |  Życzenia |  Gazeta |  Reklama 
Środa, 21 lutego 2018 Godz.: 12:07:01 Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta Czytających: 5500, Zalogowanych: 3 . Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wiadomości, IV liga piłkarska

IV liga: Karkonosze rozpoczną od meczu z AKS–em

Środa, 5 lipca 2017, 12:53, ostatnia aktualizacja: 2017-07-05 23:06
Autor : MDvR
Miej świadomość
 
Głos ulicy
 
Kalendarz wydarzeń
 
Telewizja DAMI
 
Co jest grane w Norwidzie?
Seks dla opornych – zobacz 

Jelenia Góra Niedziela, 22:55
18 lutego 2018

 
Kategorie wydarzeń
Film - Kino2
Koncerty10
Konkursy3
Kursy2
Prelekcje6
Sportowe1
Spotkania1
Tańce1
Teatry9
Warsztaty4
Wystawy14
 
Dialogi Jelonki
 
Archiwum PDF
Archiwalne numery Jelonka
 
Fot. archiwum

We wtorek, 15 sierpnia rozpoczną się rozgrywki piłkarskiej IV ligi grupy zachodniej. Na inaugurację Karkonosze Jelenia Góra podejmą na własnym terenie ekipę AKS–u Strzegom. Olimpia Kowary powalczy na wyjeździe z aktualnym wicemistrzem ligi Orkanem Szczedrzykowice.

1. kolejka - 15 sierpnia
Górnik Złotoryja - Włókniarz Mirsk
Odra Ścinawa - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - Orla Wąsosz
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce - Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary
Sudety Giebułtów - Chrobry II Głogów

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Włókniarz Mirsk - Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary - Sudety Giebułtów
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice - Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz - Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Górnik Złotoryja - Odra Ścinawa

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Odra Ścinawa - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Złotoryja
Stal Chocianów - Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce - Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów - AKS Strzegom
Chrobry II Głogów - Olimpia Kowary

R E K L A M A
4. kolejka - 2-3 września
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kowary
AKS Strzegom - Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice - Sudety Giebułtów
Apis Jędrzychowice - Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec - Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Złotoryja - Stal Chocianów
Odra Ścinawa - Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka - 9-10 września
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów - Odra Ścinawa
Górnik Boguszów-Gorce - Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice - Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów - Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice
Olimpia Kowary - AKS Strzegom

6. kolejka - 16-17 września
Włókniarz Mirsk - AKS Strzegom
Sparta Grębocice - Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz - Sudety Giebułtów
Nysa Zgorzelec - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kamienna Góra - Stal Chocianów

7. kolejka - 23-24 września
Stal Chocianów - Włókniarz Mirsk
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów - Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów - Orla Wąsosz
Olimpia Kowary - Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom - Sparta Grębocice

8. kolejka - 30 września-1 października
Włókniarz Mirsk - Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec - Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja - Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kamienna Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów - Górnik Boguszów-Gorce

9. kolejka - 7-8 października
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów - Odra Ścinawa
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom - Orla Wąsosz
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice

10. kolejka - 14-15 października
Włókniarz Mirsk - Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz - Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec - AKS Strzegom
Górnik Złotoryja - Olimpia Kowary
Odra Ścinawa - Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra - Sudety Giebułtów
Stal Chocianów - Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce - Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka - 21-22 października
Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice - Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Giebułtów - Stal Chocianów
Chrobry II Głogów - Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary - Odra Ścinawa
AKS Strzegom - Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice - Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz

12. kolejka - 28-29 października
Włókniarz Mirsk - Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec - Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice
Odra Ścinawa - AKS Strzegom
Olimpia Kamienna Góra - Olimpia Kowary
Stal Chocianów - Chrobry II Głogów
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Giebułtów
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice

13. kolejka - 4-5 listopada
Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów - Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów - Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kowary - Stal Chocianów
AKS Strzegom - Olimpia Kamienna Góra
Sparta Grębocice - Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice - Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec

14. kolejka - 11-12 listopada
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec
Górnik Złotoryja - Orla Wąsosz
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra - Sparta Grębocice
Stal Chocianów - AKS Strzegom
Górnik Boguszów-Gorce - Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice - Sudety Giebułtów

15. kolejka - 18-19 listopada
Sudety Giebułtów - Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów - Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary - Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom - Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice - Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra
Orla Wąsosz - Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec - Górnik Złotoryja
Następna wiadomość  Sport 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~PL 5-07-2017 20:03
Wszyscy jesteście siebie wart bezzębni z Wałbrzycha , parówy z Jeleniej i cyganeria z Kowar , żenada kopacze nie stać was na 3 ligę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600
 
Będzie się działo! - Jelonka poleca
 
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
Maraton subiektywności
Jelenia Góra korkuje się? (7)

Jelenia Góra Piątek, 15:58
16 lutego 2018

 
Piłka nożna
Największy puchar dla piłkarzy Baszty Największy puchar dla piłkarzy Baszty 

Jelenia Góra Wtorek, 17:04
20 lutego 2018

Siedem drużyn przystąpiło do rywalizacji w turnieju młodzików o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego...
Świetny start Polaków w Letohradzie Świetny start Polaków w Letohradzie 

Letohrad Wtorek, 16:45
20 lutego 2018

Dobre wieści napłynęły z czeskiego Letohradu, gdzie rozpoczęła się kolejna edycja dorocznych...
Spotkania z pasją: Poznaj zaplecze zawodowego sportu 

Jelenia Góra Wtorek, 08:38
20 lutego 2018

Już dzisiaj (20.02) o godz. 19:00 odbędzie się kolejne z cyklu "Spotkanie z pasją". Tym razem gościem...
Janowickie siatkarki najlepsze w powiecie Janowickie siatkarki najlepsze w powiecie 

Karpacz Niedziela, 00:12
18 lutego 2018

W Szkole Podstawowej w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w piłce siatkowej...
Wygrana szczypiornistek z ZSE–T Wygrana szczypiornistek z ZSE–T 

Jelenia Góra Sobota, 23:56
17 lutego 2018

Zawodniczki z Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych zwyciężyły w turnieju piłki ręcznej w...
Koszykarze ZSO nr 2 z awansem Koszykarze ZSO nr 2 z awansem 

Jelenia Góra Sobota, 23:19
17 lutego 2018

Na drugiej pozycji rywalizację w półfinale strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców zakończyli...
Sztafeta Piastów – nowa inicjatywa na Polanie [foto] Sztafeta Piastów – nowa inicjatywa na Polanie  

Polana Jakuszycka Sobota, 21:01
17 lutego 2018

W sobotę (17.02) na Polanie Jakuszyckiej można było poznać zalety walki drużynowej. Po raz pierwszy...
Prawie 6 tysięcy zgłoszeń z 30 krajów Prawie 6 tysięcy zgłoszeń z 30 krajów 

Szklarska Poręba Piątek, 17:38
16 lutego 2018

Najstarszy zawodnik mógłby być pradziadkiem najmłodszych… Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa...
Kolejne sukcesy jeleniogórskiej koszykówki Kolejne sukcesy jeleniogórskiej koszykówki  (3)

Zgorzelec Piątek, 17:32
16 lutego 2018

Pięknym sukcesem młodych sportowców SP nr 11 im. F. Chopina zakończyły się rozgrywki finałowe o...
Wysokie lokaty jeleniogórskich piłkarzy Wysokie lokaty jeleniogórskich piłkarzy 

Jelenia Góra Piątek, 17:29
16 lutego 2018

Bardzo dobrze spisali się trampkarze KKS–u Jelenia Góra w turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora...
Zobacz więcej artykułów
Zobacz więcej Piłka nożna
 
Redakcja

Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami tą wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas lub przyjdż. Redakcja mieści się przy ul. Skłodowskiej-Curie 13/2 (I piętro).
Redakcja : 75-75-444-00
W czwartek dyżuruje
Dyrektor handlowy
Lena Aksonova
Od 10.00 do 12.00
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Katalog firm |  Będzie się działo |  Rykowisko |  Życzenia |  Sondy |  Gazeta |  Reklama 
© 2002-2018 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Reklama | Centralne ogrzewanie | Logo