Zalogowanych: 8

Twardogóra: Rewelacyjny występ młodych siatkarek

Niedziela, 18 czerwca 2017, 18:46
Aktualizacja: 18:51
Świetnie zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas ostatniego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu "Popularyzacja gry w piłkę siatkową na Dolnym Śląsku" rozgrywanego w Twardogórze.

Nasze zawodniczki zdobyły pierwsze oraz piąte miejsce w kategorii klas piątych, a siatkarki z klas szóstych zajęły drugą lokatę. Zaznaczyć należy, że wicemistrzynie Dolnego Śląska Szkolnego Związku Sportowego w klasach piątych, na dziesięć turniejów wygrały osiem razy, raz zajęły drugie miejsce i raz trzecie. W zawodach uczestniczyły 52 drużyny z różnych miast i gmin. Łącznie w imprezie brało udział ponad sto siedemdziesiąt zawodniczek. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny i udział w dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z Milicza przed Janowicami Wielkimi. Na trzecim miejscu uplasowały się siatkarki z Twardogóry. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej i rozdano nagrody finansowe dla najlepszych klubów na Dolnym Śląsku biorących udział w tym programie za rok szkolny 2016/2017. Trenerem naszych młodych siatkarek jest Piotr Lesiński.