Zalogowanych: 17

Jelenia Góra: Karkonosze – Orzeł 7:0

Poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 22:51
Aktualizacja: 22:53
Juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra pewnie pokonali Orła Mysłakowice w sobotnim spotkaniu ligi okręgowej, rozgrywanym na stadionie przy ul. Złotniczej. Do przerwy podopieczni Jacka Kołodziejczyka zaledwie dwukrotnie pokonali golkipera gości, ale po zmianie stron worek z golami rozwiązał się.

Wynik już w 9. minucie otworzył Mikołaj Bubin, a na 2:0 trafił Dawid Jadach (21'). W drugiej połowie jeleniogórzanie szybko rozpoczęli festiwal strzelecki – w 48. minucie bramkarza Orła pokonał Filip Pietruczuk, a cztery minuty później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Jadach. Między 68. a 72. minutą padły kolejne trzy gole, które strzelali odpowiednio: Bartosz Gliwa, Jakub Najczuk i ponownie Bartosz Gliwa.

Karkonosze Jelenia Góra – Orzeł Mysłakowice 7:0 (2:0)
Karkonosze:
Uroda - Aleksiejew, Pałosz, Bubin, Orzeszko, Wiejak, Jaworski, F. Pietruczuk, Fediuk, Boduch, Jadach. Rezerwowi: Walczak, Najczuk, Sokołowski, Gliwa, Mareczek.
Orzeł: J. Krupa - D. Krupa, Chmielewski, Danc, Ł. Dawidczyk, M. Dawidczyk, Dub, Gurashvili, Plaskaty, Rzeźnikiewicz, Woźniak. Rezerwowi: Kowal, Wojtysiak, Jakubowski, Galos, Drogoś, Bening.

W ligowej tabeli biało-niebiescy z kompletem 9 zwycięstw prowadzą z imponującym dorobkiem bramkowym 64:3. Na drugim stopniu podium jest Bóbr Marciszów, który traci do naszego zespołu 10 punktów (bramki 20:10), a trzecia Pogoń Wleń (również 17 pkt., bramki 14:7).