Zalogowanych: 23

IV liga piłkarska: Znów pięć straconych goli Lotnika

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 12:40
Aktualizacja: 12:45
Fatalnie wiedzie się jak na razie piłkarzom Lotnika Jeżów Sudecki. Po porażce 1:5 z Piastem Wykroty na inaugurację rozgrywek IV ligi (grupa zachodnia), jeżowianie tym razem ulegli przed własną publicznością 0:5 Apisowi Jędrzychowice.

Lotnicy nie mieli w tym meczu nie do powiedzenia przegrywając do przerwy 0:2 po golach Kusiaka i Kachniarza. Po przerwie wyszli wyżej szukając swoich szans na odwrócenie losów pojedynku. Tak się nie stało. Do siatki trafili Kusiak, Jurgowski i Pirszel i skończyo się wynikiem 5:0 dla gości.

Lotnik Jeżów Sudecki - Apis Jędrzychowice 0:5 (0:2)

Lotnik: Hałka, Becker, Białkowski, Bojanowski, Gołąb (63' Gawlik), Kurzelewski, Lis (20' Pieńkowski), Madej (77' Kosiński), Niemirski (63' Suchanecki), Piwiński (77' Chmielński), Wyka