Zalogowanych: 8

III liga piłkarska: Bez niespodzianki w Polkowicach

Czwartek, 26 maja 2016, 22:40
Aktualizacja: 22:47
Nie udało się piłkarzom Karkonoszy Jelenia Góra wywalczyć korzystnego rezultatu w Polkowicach. Miejscowy Klub Sportowy pokonał jeleniogórzan w meczu 32. kolejki III ligi dolnośląsko–lubuskiej 3:0.

Podopieczni Artura Milewskiego trzymali się do 45. minuty. Wtedy to rywale strzelili gola do szatni. Centrę z rzutu rożnego wykończył Ariel Sworacki wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Po przerwie zaznaczyła się przewaga polkowiczan, którzy jeszcze dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. W 63. minucie wynik podwyższył Kamil Hempel, a kwadrans później na 3:0 trafił Mariusz Szuszkiewicz.

KS Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 3:0 (1:0)

KS Polkowice: Primel, Kasiński, Wacławczyk, Dziedzina, Sworacki (79' Szymik), Karmelita (38' Famulski), Szuszkiewicz, Bancewicz (23' Karpiński), Galas, Fryzowicz, Hempel (63' Surożyński)

Karkonosze: Wieliczko, Kraśnicki, Kuźniewski, Wawrzyniak, Firlej, Szramowiat (67' Kusiak), Poszelężny, Bochnia, Sareło (81' Kowalski), Pieśkiewicz, M. Firlej