Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Przy Złotniczej lepszy Górnik

Wtorek, 3 maja 2016, 16:38
Aktualizacja: 17:23
Piłkarze Karkonoszy ponieśli kolejną porażkę, tym razem komplet punktów na stadionie przy ul. Złotniczej zdobył lider III–ligi Górnik Wałbrzych. Toczący się w wulgarnej atmosferze mecz pomiędzy ekipami, których fanatycy delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą, już przed przerwą dał odpowiedź, który z zespołów jest lepszy.

Na ten mecz czekało wielu kibiców obu biało-niebieskich zespołów. Efektowne oprawy mogły sprawić, że zaległe derby Sudetów przypominały piłkarskie święto, jednak ilość wulgaryzmów towarzyszących przyśpiewkom sprawiały, że nie było to najlepsze miejsce na spędzenie święta Konstytucji 3 Maja z dziećmi.

Na boisku już w 17. minucie przyjezdni otworzyli wynik - strzelcem gola był Michalak. Mimo niezłej postawy Karkonoszy w 35. minucie goście po raz drugi pokonali naszego bramkarza, tym razem na listę strzelców wpisał się Krzymiński. Ten sam zawodnik ustalił w 83. minucie wynik spotkania i ostatecznie Karkonosze uległy Górnikowi 0:3.

Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych 0:3 (0:2)