Zalogowanych: 14

III liga piłkarska: Karkonosze poległy w Świdnicy

Niedziela, 1 maja 2016, 21:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 maja 2016, 12:44
Z porażką wrócili ze Świdnicy piłkarze trzecioligowych Karkonoszy Jelenia Góra. Drużyna Artura Milewskiego nie sprostała miejscowej Polonii–Stali przegrywając zasłużenie 0:2.

Oba gole jeleniogórzanie stracili w końcówkach pierwszej i drugiej odsłony. W 42. minucie na listę strzelców wpisał się Igor Wargin wykańczając z główki świetne dośrodkowanie z lewej strony boiska Kamila Kukli. W 88. minucie znów asystował Kukla, znów straciliśmy gola po strzale głową, ale tym razem w wykonaniu kapitana świdniczan Grzegorza Borowego. Karkonosze stworzyły sobie niewiele okazji na zaliczenie trafienia. Najbliżej było w 79. minucie, kiedy to ostemplował poprzeczkę.

Polonia-Stal Świdnica - Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (1:0)

Polonia-Stal: Stitou, Jaros (75' Marszałek), Salamon, Sudoł, Pawlak, Sowa, Filipczak (90' Tobiasz), Wargin, Szczygieł (85' Morawski), Kukla (90' Ł. Kot), Borowy

Karkonosze: Wieliczko, Palimąka, Kuźniewski, Wawrzyniak, Mat. Firlej, Pieśkiewicz (60' Szramowiat), Bochnia (65' Wersocki), Poszelężny (74' Kowalski), Sareło, Kusiak (79' Kraśnicki), Mac. Firlej