Zalogowanych: 24

IV liga: Polonia "użądlona" siedmiokrotnie

Poniedziałek, 16 listopada 2015, 0:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 listopada 2015, 1:01
Bardzo wysokim zwycięstwem Olimpii Kowary zakończył się mecz 15. kolejki piłkarskiej IV ligi dolnośląskiej. Podopieczni Aleksieja Tiereszczenko pokonali przed własną publicznością 7:1 Polonię Trzebnica.

Worek z bramkami rozwiązał Mateusz Baszak w 13. minucie. Później na listę strzelców wpisali się jeszcze Adrian Zieliński, Damian Chajewski i Sebastian Szujewski. Rezultat do przerwy ustalił Chajewski pokonując własnego bramkarza - Kazakova. Po zmianie stron wynik podwyższyli jeszcze Edgars Omelianienko i Marcin Krupa. Goście odwdzięczyli nam się również trafieniem samobójczym. Wskutek remisu 3:3 Sokoła Wielka Lipa z Piastem Nowa Ruda, kowarzanie tracą do Sokoła już tylko punkt.

Olimpia Kowary - Polonia Trzebnica 7:1 (4:1)

Olimpia: Kazakov (63' Bursacki), Malarowski, Smoczyk, Bębenek, Chajewski, Szujewski (46' Omelianienko), Stocki (63' Garbar), Gałach (75' Han), Zieliński (53' Krupa), Baszak (75' Szeliga), Gargas