Zalogowanych: 25

Superliga: KPR nie wygrzebał się z dna

Niedziela, 8 listopada 2015, 23:12
Aktualizacja: 23:22
W meczu najsłabszych zespołów na parkietach PGNiG Superligi górą były piłkarki ręczne Ruchu Chorzów. Zespół ze Śląska prowadzony po raz pierwszy przez duet trenerski Krystyna Wasiuk – Cezary Winkler pokonał na własnym parkiecie KPR Jelenia Góra 29:23.

Do przerwy na prowadzeniu znajdowały się jeleniogórzanki, ale po zmianie stron znacznie lepiej wypadły gospodynie przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po 30 minutach podopieczne Alicji Łukasik wygrywały 13:12, ale w drugiej odsłonie popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów i zanotowaliśmy dziewiątą porażkę w tym sezonie.

Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 29:23 (12:13)

Ruch: Ciesiółka, Montowska - Żakowska 9, Rodak 6, Tracz 4, Benducka 2, Krzymińska 2, M. Drażyk 2, A. Drażyk 1, Masłowska 1, Doktorczyk 1, Płomińska 1, Jasinowska

KPR: Demiańczuk, Hoffman - Mączka 7, Grobelska 5, Bilenia 4, Uzar 3, Załoga 3, Jasińska 1, Nowicka, Bielecka, Tomczyk, Kobzar, Oreszczuk, Fijałkowska, Demiańczuk