Zalogowanych: 11

III-liga: Zabójczy kwadrans Karkonoszy

Niedziela, 30 sierpnia 2015, 23:54
Aktualizacja: 0:02
Nadspodziewanie łatwo po drugie zwycięstwo z rzędu sięgnęli III–ligowi piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni Artura Milewskiego pokonali na wyjeździe Klub Piłkarski Brzeg Dolny aż 5:1.

Mecz nie mógł się lepiej ułożyć dla piłkarzy Karkonoszy, którzy po 15 minutach prowadzili już 4:0. Strzelanie rozpoczął już w 2. minucie Marcin Kraśnicki wykorzystując dobre dogranie od Łukasza Kowalskiego. W kolejnych minutach do bramki gospodarzy trafiali Mateusz Firlej, Maciej Firlej i znów Marcin Kraśnicki. Po przerwie wynik nieco zmniejszył Mateusz Wojtyło, ale przyjezdnych na czterobramkowe prowadzenie wyprowadził w 77. minucie Krystian Majer ustalając końcowy rezultat.

KP Brzeg Dolny - Karkonosze Jelenia Góra 1:5 (0:4)

Karkonosze: Wieliczko, Wersocki, Wawrzyniak, Kuźniewski (70' Poszelężny), Mateusz Firlej, Sareło (60' Szramowiat), Bochnia, Hamowski, Maciej Firlej, Kowalski (55' Kusiak), Kraśnicki (65' Majer)