Zalogowanych: 23

III-liga: Lanie w Lubinie

Sobota, 22 sierpnia 2015, 22:24
Aktualizacja: 22:29
Wciąż bez punktu w tym sezonie pozostają piłkarze III–ligowych Karkonoszy Jelenia Góra. Po wyjazdowej porażce 0:2, dziś podopieczni Artura Milewskiego przegrali w Lubinie z rezerwami Zagłębia aż 0:4. Po tej porażce jeleniogórzanie spadli na przedostatnie miejsce w tabeli.

W pierwszej połowie Oskara Wieliczko pokonał Sebastian Bonecki, po przerwie dwa gole dla miejscowych zdobył Patryk Mucha, a jednego Artur Siemaszko.

Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra 4:0

Zagłębie II: Polacek, Nowak, Maternik, Kowalski-Haberek, W. Błąd, Bonecki (44' Oko), Jagiełło, Woźniak (46' Mucha), Żyra (60' Morys), A. Błąd (46' Kozak), Siemaszko.

Karkonosze: Wieliczko, Mateusz Firlej, Kuźniewski, Wawrzyniak, Wersocki, Bochnia, Hamowski, Poszelężny (80' Majer), Sareło (52' Szramowiat), Maciej Firlej, Kraśnicki (61' Kowalski)