Jelenia Góra: Emocjonujące derby dla brutalnego Zagłębia

Czwartek, 30 kwietnia 2015, 19:52
Aktualizacja: Piątek, 1 maja 2015, 10:38
Autor: red.
W pierwszym meczu o 5. miejsce żeńskiej ekstraklasy piłkarek ręcznych KPR Jelenia Góra nie sprostał Zagłębiu Lubin przegrywając 28:32. Do przerwy po fenomenalnej pogoni od stanu 0:6 i 2:9, jeleniogórzanki przegrywały jedynie 15:17, ale w drugiej połowie brutalnie grające "Miedziowe" utrzymały prowadzenie do samego końca.

KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 28:32 (15:17)
KPR:
Demiańczuk, Kozłowska - Buklarewicz 7, A.Mączka 6, Tomczyk 6, Michalak 4, Grobelska 3, Winiarska 1, Dąbrowska 1, Jasińska, Uzar.
Zagłębie: Maliczkiewicz, Tsvirko - Obrusiewicz 10, Piechnik 7, Jochymek 5, Lalewicz 3, Załęczna 2, Paluch 2, Lima 2, Premović 1, Piekarz, Pałgan, Chojnacka, Walczak.

Kary:
KPR - 4 minuty (Dąbrowska, Michalak)
Zagłębie - 26 minut (Paluch x3, Lalewicz x2, Jochymek x2, Milojević x2, Załęczna, Piekarz, Pałgan, Piechnik).