Zalogowanych: 12

III-liga: Blade Karkonosze, porażka we Wrocławiu

Poniedziałek, 15 września 2014, 2:58
Aktualizacja: 23:22
Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o meczu 7. kolejki III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Podopieczni Artura Milewskiego ponieśli dotkliwą porażkę ulegając na wyjeździe Śląskowi II Wrocław 0:4. Szansa na kolejne punkty już za tydzień, kiedy to zagramy w Trzebnicy z miejscową Polonią. Będzie to niezwykle ważny pojedynek dla układu dolnych rejonów tabeli.

Wrocławianie od początku starcia narzucili swoje warunki gry dwukrotnie pokonując w pierwszej części gry Michała Dubiela. W obu przypadkach rywale zdecydowali się na skuteczne strzały zza pola karnego. Najpierw w 15. minucie prowadzenie ekipie ze stolicy Dolnego Śląska dał Konrad Kaczmarek, a 20 minut później na 2:0 rezultat podwyższył Karol Angielski. Tuż po przerwie Angielski strzelił swoją drugą bramkę w tej konfrontacji, a ostatecznie wynik meczu na 4:0 ustalił Waldemar Gancarczyk.

Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra 4:0 (2:0)

Śląsk: Pawłowski, Rodzik, Menzel, Cieśla, Socha, Kohut, Pałaszewski, Gancarczyk, Angielski, Przybylski, Kaczmarek oraz Wdowiak, Matusik, Godzwon, Repski

Karkonosze: Dubiel, Wawrzyniak, Pacan, Hamowski, Kusiak, Sareło, Malinowski, Radziemski, Machowski, Kocot, Maciej Firlej oraz Szramowiat, Bednarczyk, Mateusz Firlej i Siatrak