Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 15762
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Teatrze Norwida w weekend taniej

Czwartek, 21 czerwca 2012, 9:27
Aktualizacja: 9:30
Autor: red
Jelenia Góra: W Teatrze Norwida w weekend taniej
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze ma specjalną propozycję dla osób, które jeszcze nie zdążyły obejrzeć spektaklu „Sługa dwóch panów” Petera Turriniego. Bilety w dniach 22, 23 i 24 czerwca (piątek, sobota, niedziela – godz. 19.00) będą po 15 zł. Na każdy ze spektakli mamy dla Czytelników po jednej podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem, czyli od 18.00.

Przypominamy, że „Sługa dwóch panów” to swobodna transpozycja komedii dell’arte, dokonana przez wybitnego austriackiego dramaturga,. W tym przedstawieniu odnajdziemy wszystkie charakterystyczne elementy gatunku, wzbogacone o bogatą muzykę i choreografię.  
 
Reżyseria – Henryk Adamek. Występują: Katarzyna Janekowicz,  Magdalena Kępińska, Iwona Lach, Anna Ludwicka, Marta Łącka, Agata Moczulska, Robert Dudzik, Jarosław Góral, Jacek Grondowy, Andrzej Kępiński, Piotr Konieczyński, Robert Mania, Bogusław Siwko, Tadeusz Wnuk.

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
386
Tak, raz
64%
Tak, jestem tam częstym gościem
23%
Nie, nigdy
13%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Spadałeś we śnie? Lepiej obejrzyj ten film
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
"Cudowna terapia" – darmowa podwójna wejściówka dla Pana Pawła
 
112
Wypadki drogowe – wrzesień 2025
 
Kultura
Piwnica pod Baranami w Lubawce
 
Teatr im. Norwida
Gromki śmiech i łzy wzruszenia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group