Czytających: 13252

Wrocław: Kolarze Lechii Piechowice pokazali się we Wrocławiu z dobrej strony

Wtorek, 26 kwietnia 2011, 20:01
Aktualizacja: 23:47
Kolarze górscy Lechii Piechowice udanie rozpoczęli sezon, podczas niedzielnego wyścigu we Wrocławiu, który inaugurował cykl Bike Maraton 2011. Nasi zawodnicy kilkakrotnie stawali na podium zawodów.

Artur Miazga zajął drugie miejsce w wyścigu na średnim dystansie (55 km), a Michał Grynienko było czwarty. Trzecie miejsce w swojej kategorii zajęła Aneta Adamek.

Na krótkim dystansie (25 km) pierwszy w swojej kategorii był Jędrzej Piś, piąty Przemysław Niedbalski, szósty Paweł Michalkiewicz, a dziewiąte miejsce zajął Łukasz Kubacki.

Najdłuższy dystans (85 km) wybrał tylko jeden zawodnik Lechii – Jacek Kamiński. Do klasyfikacji drużynowej (22 miejsce) punktowali: Jacek Kamiński, Janusz Pietrzykowski, Artur Miazga i Aneta Adamek.

Skład Lechii w sezonie 2011: Aneta Adamek, Małgorzata Polańska, Robert Cierluk, Dawid Flieger, Rafał Goriaczko, Michał Grynienko, Patryk Kaczmarczyk, Jacek Kamiński, Dariusz Kluk, Paweł Kluk, Artur Miazga, Paweł Michałkiewicz, Przemysław Niedbalski, Janusz Pietrzykowski, Jędrzej Piś, Jarosław Piś, Małgorzata Polańska, Norbert Potkański, Bogusław Sieniuć, Cezary Zahorski, Sławomir Banaszak, Eugeniusz Czech, Mariusz Junik.