Jelenia Góra: Młodzicy i trampkarze KKS–u rozbijają UKS Gryfów Śląski

Sobota, 16 kwietnia 2011, 14:02
Aktualizacja: 18:30
Autor: red.
Zawodnicy KKS–u Jelenia Góra w rozegranym awansem meczu 15. kolejki ligi młodzików rozgromili lidera tabeli UKS ZSOiZ Gryfów Śląski 4:0. Nasi trampkarze wygrali jeszcze wyżej, bo aż 7:1.

Już w 15 minucie meczu młodzików po dośrodkowaniu Michała Piątkiewicza, bramkarza gości z 5 metrów pokonał Szymon Statkowski, który zrewanżował się koledze asystą 8 minut później. Zaraz po przerwie po faulu w polu karnym na Szymonie Statkowskim, Oskar Giziński strzałem po ziemi w prawy róg bramki podwyższył na 3:0. Bardzo aktywny Szymon Statkowski w 45 minucie ustalił wynik meczu po indywidualnej akcji. Goście mimo wysokiej porażki mogą być zadowoleni, gdyż mogli stracić dużo więcej bramek, ale dwukrotnie Szymon Statkowski, Mateusz Krempa i Aleksander Kwiatkowski nie wykorzystali 100% sytuacji.
Należy podkreślić bardzo dobrą grę zastępującego w bramce Michała Rebkowca - Jakuba Matuszewskiego oraz zawodników z grupy orlików KKS-u grających ze starszymi kolegami: Arkadiusza Boducha, Oskara Aleksiejewa i Przemysław Raka.