Jelenia Góra: Emocje w 10. kolejce ligi futsalu

Środa, 11 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:23
Autor: Grzegorz Bereziuk
W najciekawszym meczu 10. kolejki Kolegium Karkonoskie rozbiło 4:3 Krychę Bus. Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. Kolegium wygrywało już 4:1. W końcówce gracze Krychy przebudzili się i zdobyli dwa gole, ale było za późno, aby myśleć o remise.

Bardzo dobrym pojedynkiem był mecz Promatic - Gwardia, zakończony remisem 3:3. Promatic do przerwy prowadził już 3:0 ale w drugiej połowie role się odwróciły. Gwardia rzuciła się do ataku i wyrównała. - W końcówce odpuściliśmy, byliśmy rozkojarzeni - powiedział bramkarz Promatic Bartek Hofman. Natomiast Radosław Szeszko z Gwardii powiedział, że PROMATIC ich zaskoczył świetną postawą.

Ekipa naszego portalu Jelonka.com przespała początek spotkania z Barem Harnaś. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla Harnasi, pojedynek rozpoczął się dopiero wówczas, gdy było 3:0 dla Baru Harnaś. Skończyło się 5:3. - Szkoda, przeciwnik był w naszym zasięgu - powiedział po meczu Zbyszek z jelonki. Natomiast Raouf Jemai z Baru nas pochwalił - Bardzo dobrze się grało z jelonką, mocna ekipa, wygraliśmy bo nie zlekceważyliśmy przeciwnika.

Piłkarze Alarmu Security chcieliby jak najszybciej zapomnieć o meczu z Aresztem Śledczym. Przegrali aż 1:5. Areszt panował na boisku, rywale na otarcie łez zdobyli jedną bramkę.

Ciekawy był pojedynek Pub Gol - PEC, który zakończył się zwycięstwem pubowiczów 5:3. Przeważali oni od początku spotkania, a w końcówce ciepłownicy podkręcili kurek i przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się nawet o remis. Był to zacięty mecz, jeden z zawodników Pub Gola w walce o piłkę rozciął sobie łuk brwiowy.

Lider Przyjaciele Gola w pierwszej połowie meczu nie mogli znaleźć recepty na dobrze grający Oldboy Team. Przez pierwsze 14 minut było nawet 1:0 dla Oldboy`ów, ale tuż przed przerwą przyjaciele otrząsnęli się i objęli prowadzenie 2:1. A po przerwie rozsypał się worek z golami. Przyjaciele ostatecznie wygrali aż 6:1.

Akademia Ekonomiczna pokonała CO Cumbers 3:0. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Cumbersi zagrali dobre zawody i mieli okazje do zdobycia bramki. Kilka razy zakotłowało się pod bramką Akademii, ale zabrakło szczęścia. Po tym zwycięstwie Akademia wciąż ma szansę na miejsce medalowe. Ma 22 punkty, czyli tyle samo, co trzecia Krycha Bus i czwarte Kolegium Karkonoskie. Wicelider Bar Harnaś ma 25 punktów. Do końca pozostają 3 kolejki i wszystko może się zdarzyć.