• Poniedziałek, 18 czerwca 2018
  • Godz. 1:34
  • Imieniny: Elżbiety, Marka
  • Czytających: 4169
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

“Małżeństwo we frankach szwajcarskich” w Gołębiewskim

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 11 stycznia 2018, 6:51
Autor: Manu
Fot. Organizator
27 stycznia (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentowany zostanie gościnny spektakl “Małżeństwo we frankach szwajcarskich” Jana Jakuba Należytego w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia, z udziałem Julity Kożuszek, Renaty Pałys, Dariusza Gnatowskiego i Jana Jakuba Należytego. Cena biletu: 89 zł.

“Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to komedia muzyczna z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle, napisanymi przez Jana Jakuba Należytego, cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego, twórcy takich hitów, jak “Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, “Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą” czy “Dieta cud - komedia odchudzająca”.

Sztuka “Małżeństwo we frankach szwajcarskich” opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót.

Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie.

Występują: Julita Kożuszek, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ale 11-01-2018 12:16
Dlaczego takie drogie to?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Za kółkiem z rodzicem?  9
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami z 15.06.2018 r.  
Miej świadomość
NASA odkryła coś na Marsie  
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  65
Aktualności
Budowa obwodnicy – kolejne etapy prac  2
Kultura
Kulturalna współpraca  10
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group