• Niedziela, 20 maja 2018
  • Godz. 20:04
  • Imieniny: Aleksandra, Bazylego, Bernardyna
  • Czytających: 5078
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Kaczki z gęsiej paczki” – Helios zaprasza na rodzinne seanse!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 maja 2018, 21:52
Aktualizacja: 21:54
Autor: Kino Helios
Fot. Kino Helios
Już w tym tygodniu na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje animowana komedia producentów hitu „Shrek” opowiadająca o przygodach zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Kaczki z gęsiej paczki” od najbliższego piątku, 11 maja!

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek.

W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr, a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse dla całej rodziny od piątku, 11 maja!

Czytaj również

Głos ulicy
Wyższe podatki dla najbogatszych Polaków?  11
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 18.05.2018 r.  
Miej świadomość
Seks w renesansie  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  54
Aktualności
Modernizacja w kotłowni ECO  
Aktualności
"Od matury do emerytury"  
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group