• Niedziela, 20 maja 2018
  • Godz. 20:04
  • Imieniny: Aleksandra, Bazylego, Bernardyna
  • Czytających: 5081
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Biegali z mapą

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 maja 2018, 15:51
Aktualizacja: Sobota, 12 maja 2018, 0:40
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W środę (9.05) w parku na Wzgórzu Kościuszki rozstrzygnięto wojewódzkie półfinały szkolne w biegu na orientację. W zawodach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze uczestniczyło 103 młodych sportowców (29 dziewczyn, 74 chłopaków).

Wyniki zawodów:
K-11:
1. Sonia Szeliga - PSP Raciborowice Dolne
2. Julia Halewicz - PSP Raciborowice Dolne
3. Wiktoria Sikora - SP 2 Lwówek Śląski
4. Bielawska Aleksandra - SP 2 Jelenia Góra
-----------------------------------------------------------------------------
5. Katarzyna Drużga - SP 2 Lwówek Śląski
6. Wiktoria Grzegorzewska - SP 2 Jelenia Góra
7. Adrianna Zwolennik - ZS-P Ocice
8. Kornelia Kulka - SP Raciborowice Dolne

M-11:
1. Jakub Durka - SP 2 Jelenia Góra
2. Ernest Kołodziej - SP 2 Jelenia Góra
3. Kacper Dominiak - ZS-P Iwiny
4. Antoni Pachnik - ZS-P Iwiny
5. Dominik Kufel - SP 2 Lwówek Śląski
6. Hubert Burdukiewicz - SP 2 Lwówek Śląski
7. Konrad Solpa - ZS-P Iwiny
8. Tymoteusz Mazurek - SP 2 Lwówek Śląski
9. Jakub Filipczak - SP 2 Lwówek Śląski
10. Bartosz Rynia - ZS-P Iwiny
---------------------------------------------------------------------------------
11. Tymoteusz Listwan - SP 2 Lwówek Śląski
12. Jacek Świtaniak - ZS-P Iwiny
13. Bartosz Turkiewicz - ZS-P Iwiny
14. Gracjan Orszulak - ZS-P Iwiny
15. Łukasz Skwarek - ZS-P Iwiny
16. Tomasz Piwowarski - ZS-P Iwiny
17. Mateusz Karpiak - ZS-P Ocice
DSQ Bartosz Kozak - ZS-P Ocice
DSQ Kamil Trzcinka - ZS-P Iwiny

K-13:
1. Wiktoria Kulka - SP Raciborowice Dolne
2. Nikola Zmarzła - SP 2 Lwówek Śląski
----------------------------------------------------------------------------------
DSQ Alicja Kokosińśka - SP Raciborowice Dolne
DSQ Milena Purpur - ZS-P Ocice

M-13:
1. Jędrzej Pachnik - ZS-P Iwiny
2. Miłosz Jurczak - SP 11 Jelenia Góra
3. Gracjan Dwojak - ZS-P Iwiny
4. Szymon Rozmusz - ZS-P Iwiny
5. Jakub Jędruch - SP 11 Jelenia Góra
6. Rafał Kata - SP 7 Lubin
7. Filip Golczyk - ZS-P Ocice
-----------------------------------------------------------------------------------
8. Bartosz Pietruszka - SP 2 Lwówek Śląski
9. Alan Cymon - SP 2 Lwówek Śląski
10. Trojan Bogacki - SP 7 Lubin
11. Maciej Paluch - SP 7 Lubin
12. Miłosz Rybiałek - SP 2 Lwówek Śląski
13. Krystian Szczur - ZS-P Ocice

K-16:
1. Weronik Kaczor - PSP 26 Wałbrzych
2. Emilia Piecek - ZS-P Iwiny
3. Kinga Miler - SP 2 Jelenia Góra
4. Emilia Matyjaszczyk - SP Raciborowice Dolne
5. Julia Szczerbaniewicz - SP 2 Lwówek Śląski
6. Viktoria Więcek - SP 2 Jelenia Góra
7. Wiktoria Szczerbaniewicz - SP 2 Lwówek Śląski
-----------------------------------------------------------------------------------
8. Anna Sławecka - SP 2 Jelenia Góra
9. Nadia Uzałowicz - SP 2 Jelenia Góra
10. Julia Ćwiąkała - SP 2 Jelenia Góra
11. Paulina Jasińska - SP 2 Jelenia Góra
12. Julia Hachulska - SP 2 Jelenia Góra
13. Martyna Skibińska - SP 2 Jelenia Góra
DSQ Julia Despud - SP 11 Jelenia Góra

M-16:
1. Jakub Jończy - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
2. Adrian Sobiński - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
3. Stanisław Pachnik - II PG Bolesławiec
4. Szymon Jurczak - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
5. Krzysztof Dul - SP 2 Jelenia Góra
6. Jakub Zaleski - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
7. Michał Gigiel - SP 11 Jelenia Góra
8. Karol Garbaczewski - SP 7 Lubin
---------------------------------------------------------------------------------
9. Kacper Witczak - SP 7 Lubin
10. Jakub Rasumowicz - SP 2 Jelenia Góra
11. Konrad Jasiński - SP 7 Lubin
12. Damian Wąsik - ZS-P Ocice
13. Natan Byczek - SP 7 Lubin
14. Mateusz Różnicki - ZS-P Ocice
15. Oliwer Zamojski - ZS-P Ocice

K-19:
1. Gabriela Piwko - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
2. Paula Domańska - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
------------------------------------------------------------------------------------
3. Maja Koczubaj - ZSO Nr 1 Jelenia Góra

M-19:
1. Bruno Pawłowicz - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
2. Wojciech Kruk - ZSO nr 1 Jelenia Góra
3. Tristan Samulski - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
4. Wiktor Lebiedziejewski - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
5. Kacper Zach - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
6. Filip Rogalski - ZSO Nr 1 Jelenia Góra
7. Jakub Wójcik - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
8. Hugo Wójtowicz - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
9. Rafał Sajna - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
10. Karol Dankowski - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
----------------------------------------------------------------------------------------
11. Marceli Nowak - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
12. Mateusz Cichy - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
13. Szymon Witowski - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
14. Andrzej Rychel - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
15. Dawid Tomaszek - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
16. Oskar Kniażuk - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
17. Rafał Rypuła - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
18. Bartłomiej Mazur - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
19. Kacper Romejko - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
20. Kacper Lis - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Adrian Imiołek - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Oskar Dobrowolski - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Mateusz Grzesiak - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Konrad Opacki - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Michał Mędoń - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Maciej Owoc - ZS Elektronicznych Jelenia Góra
DSQ Michał Rzadkowski - ZS Elektronicznych Jelenia Góra.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2018 Highlander's Group