• Czwartek, 24 maja 2018
  • Godz. 15:48
  • Imieniny: Joanny, Zuzanny
  • Czytających: 5283
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Autobus potrącił pieszego na pasach

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 maja 2018, 8:51
Aktualizacja: Czwartek, 17 maja 2018, 9:00
Autor: WAC
Fot. kawonz
Mężczyzna przechodzący przez jezdnię na "zebrze" przy ul. Wolności w Jeleniej Górze został wczoraj (14.05)potrącony przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17.15. Kierujący autobusem 40-latek nie ustapił pierwszeństwa i potrącił, na szczęście niegroźnie, przechodzącego na pasach 46-letniego mężczyznę. Sprawca kolizji został ukarany 300-złotowym mandatem.

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz

~Ślepi 15-05-2018 11:26
Pewnie przechodził tuż przed autobusem i kierowca go nie widział. Ukarać pieszego za bezmyślne przechodzenie tuż przy autobusie. Myśleć imbecyle!
~ 15-05-2018 11:31
do: ~Ślepi (11:26)
Nie zgaduj co było pewnie.Nie wiesz jak było ,nie byłeś swiadkiem to zamilcz zamiast głupawo bawić się w osądzanie.
~zaskoczony2726 15-05-2018 12:11
Niby się nic nie stało ale szyba poszła
rymcycymcy 15-05-2018 23:10
do: ~zaskoczony2726 (12:11)
...tylko dlaczego tylna ? ! ;)
~Milosciwy 15-05-2018 12:38
Autobusy na tory!
~Ewelina 15-05-2018 12:40
Jeżeli autobus jechał do zajezdni a wtedy popiepszaja nie dziwię się ,że zza łuku przechodzący go nie widział .Tam w stronę centrum bezpieczniej przechodzić dalej za przystankiem.
rymcycymcy 15-05-2018 23:12
do: ~Ewelina (12:40)
Ewelinko !! Pieprzenie piszemy przez "RZ" ...bo się odmienia na pier.... ! .;)
~Wszechmogący Jarek K 15-05-2018 13:14
To nic innego jak selekcja naturalna
~Brzechwa 15-05-2018 13:23
Pewnie zobaczył prezesa jako króla Polski i nie wytrzymał więc rzucił się jak lew na zebra a tam słoń go pierdzielnol
~18 sqandal 15-05-2018 13:30
... nie ma żadnego tłumaczenia potrącenie na pasach wina kierowcy i ten mandat 300 zł , śmieszne , powinien stracić prawo jazdy i tyle !
~ 15-05-2018 14:43
do: ~18 sqandal (13:30)
Ty normalny jestes? XD
~Piya 15-05-2018 15:30
do: ~18 sqandal (13:30)
Jestem ZA!
~mariolcia 15-05-2018 14:56
Ciekawe czy ten co wszedł na pasy był trzeżwy ?
~przechodzący na zebrze 15-05-2018 22:49
do: ~mariolcia (14:56)
gdyby było inaczej, to by podali
~Piya 15-05-2018 15:30
Bezmyslnosc kierowców autobusów nie zna granic.... Sami idioci jeżdżą w tym MZK. Myślą, że zawsze i wszędzie maja prawo się wcisnąć na drogę. Wszędzie maja pierwszeństwo, bezmózgowce
~FFF 15-05-2018 18:18
do: ~Piya (15:30)
Wypisujesz bzdury. Często widzę młode mamy pchające przed sobą wózek, starsze osoby często o kuli , czy lasce, rozgadane pańcie ... które bezmyślnie wchodzą na pasy tuż , tuż przed autobusem . Zastanawiam się czy choć trochę myślą......autobus to nie rower , czy hulajnoga , ma swoją masę i tym samym długą drogę hamowania. I kierowcy i piesi mają rozum i należy go używać.
~ 15-05-2018 22:44
do: ~FFF (18:18)
Niektóre autobusy zatrzymują się przed pasami i przepuszczają pieszych.
~TypowyJanusz 15-05-2018 15:54
idiota cię zrobił i pewnie ci wchodził do wanny...pomyśl zanim obrazisz 150 osób pipo
~ 15-05-2018 16:13
ukr ? Jeśli tak, wsio jasne !
~ 15-05-2018 21:35
do: ~ (16:13)
A ty ruska z Krymu ? Jeśli tak, wsio jasne !
~Plociura 15-05-2018 16:30
Ciul tam z pieszym ale autobus ma zbitą szybę i został wyłączony z ruchu . Masakra !!!
~ 15-05-2018 16:38
Dobrze że go pod koła nie wciągnął bo kto by ten ohydne flaki sprzątał
~DUBLER 15-05-2018 18:15
Ty też kiedyś będziesz miał 46 lat i ohydne flaki w sobie, choć czytając Twój tekst odnoszę wrażenie, że już je masz, a na pewno ohydne bagno w mózgu.
~ 15-05-2018 18:32
do: ~DUBLER (18:15)
Milcz łotrze
~Czytelnik 15-05-2018 21:17
"Sprawca kolizji" - z pieszym to faktycznie... Brak slow. Czasem piszacy artykuł zastanowiłby sie nad tym co napisal zanim to opublikuje. ...
~przechodzący na zebrze 15-05-2018 22:48
"przechodzący przez jezdnię na "zebrze" przy ul. Wolności" - tam tak pędzą, że potrzebne są światła.
~ 15-05-2018 23:08
do: ~przechodzący na zebrze (22:48)
Chyba dochodzący na zebrze
~johnny 15-05-2018 23:39
smiech na sali mandat 300 polskich cebulionow!!!! kierowcom autobusow w d..ach sie poprzewracalo.... mysla sobie ze sa panami szos i moga sie wpierdzielac na chama.... gosciu jest kierowca zawodowym?? to powinni zatrzymac prawo jazdy za stworzenie zagrozenia w ruchu lądowym... a nie mandaci dla poprawienia statystyk... malo co mi pol auta taka meda nie skasowala kolo krusu za to ze sie z przystanku w centum wpierdzielal.... dobra rada dla wszystkich kierowcow ciezkich pojadow patrzcie w lusterka bo pocos je macie barany!!!! a nie przed siebie bo mam prawo jazdy d jak debil badz c jak juz nie powiem co... narka i pozdro z wysp
~Taak 16-05-2018 2:17
do: ~johnny (23:39)
My Ciebie rowniez
~........................ 20-05-2018 19:10
do: ~johnny (23:39)
Wypowiedziało się popychadło ze zmywaka, co przyjechało odreagowywać swoje stresy zaznane w obcym kraju, gdzie nim pomiatają.
~........................ 20-05-2018 19:19
do: ~johnny (23:39)
Kulturalny kierowca pomaga włączyć się do ruchu kierowcy prowadzącemu autobus miejski. Inteligentny człowiek wie, jak ma zachować się na drodze, bo jest wychowany w społeczeństwie. Niektórzy nigdy do tego nie dojdą, bo im rozumu brakuje.
~emera 17-05-2018 7:56
Same debilne komentarze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Wyższe podatki dla najbogatszych Polaków?  20
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami z dnia 24.05.2018 r.  
Miej świadomość
Seks w renesansie  4
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  57
Aktualności
Ognisko Muzyczne – na Dzień Mamy  
Aktualności
Możliwości i kierunki rozwoju klastrów  
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group