• Niedziela, 20 maja 2018
  • Godz. 15:28
  • Imieniny: Aleksandra, Bazylego, Bernardyna
  • Czytających: 4678
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ale jaja... Bella Mafia

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 lutego 2018, 13:19
Aktualizacja: 13:58
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Seniorzy z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku po raz kolejny wprowadzili w wyśmienity nastrój publiczność zgromadzoną w Jeleniogórskim Centrum Kultury. W czwartek i piątek (1–2.02) Bella Mafia prezentuje program po części znany swoim sympatykom, ale też z premierowymi skeczami.

W programie pt. „Ale jaja” uniwersyteccy seniorzy zaprezentowali szereg życiowych anegdot, okraszonych zabawnym wątkiem – jak zwykle zachwycili publiczność, która tak bardzo dopisuje, że bilety zawsze są wyprzedane długo przed premierą. - Nie wiem jak się te wieści rozchodzą, bo jeszcze przed wywieszeniem plakatów bilety praktycznie się rozeszły - nie kryła zadowolenia Janina Peikert z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Była to kompilacja numerów nowych i starszych, ponieważ kabaret wraca po trudnym okresie (ze względów zdrowotnych) - wyjaśnia Janina Peikert. Zgodnie z tytułem spotkania, publiczność pękała ze śmiechu i bawiła się doskonale. Jak podkreśla organizatorka, seniorzy występujący na scenie mają "to coś" i czują swoją rolę.

Artyści przygotowują się już do właściwej premiery, która będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Na scenie zaprezentowali się: Bogusława Bratasz, Hanna Panasiuk, Krystyna Szpala, Katarzyna Pietuszko, Jan Smolira, Andrzej Dudziak, Mieczysław Kapuściński i Zdzisław Ornaf. O oprawę muzyczną zadbał Grzegorz Wadowski, a zajęcia teatralne z seniorami prowadzone są pd nadzorem artystycznym Jacka Grondowego. Oklaskiwał ich komplet publiczności, co jasno wskazuje, że jeleniogórscy seniorzy również są "głodni" rozrywki.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~(a) 2-02-2018 15:31
Rewelacja!!!!!
~Kulawianka 3-02-2018 9:32
Gratulacje!!!! Suuuper występ!Oglądam od paru lat i kabareciarze z Bella Mafii w ciągłej formie. Jak oni to robią?
~widz 3-02-2018 23:37
Lepsze niż nie jeden Mru Mru...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2018 Highlander's Group