A-klasa:
Grupa I:
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Świerzawa 2:2
Halniak Miłków - KS 1946 Chełmsko Śląskie 0:5
Victoria Czadrów - Mitex Podgórzyn 2:6
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 3:1*
Piast Bolków - Woskar Szklarska Poręba 1:2
Orzeł Lubawka - Chojnik Jelenia Góra 5:2
Nysa Wolbromek - Pub Gol Jelenia Góra 5:0
*relację z meczu znajdziesz tutaj
Tabela:
1. Pogoń Świerzawa – 4 – 10 – 13:5
2. Mitex Podgórzyn – 4 – 9 – 15:4
3. Orzeł Lubawka – 4 – 9 – 11:10
4. Halniak Miłków – 4 – 9 – 9:9
5. KS 1946 Chełmsko Śl. – 4 – 7 – 10:3
6. Nysa Wolbromek – 4 – 6 – 10:7
7. Pub Gol Jelenia Góra – 4 – 6 – 13:13
8. KS Łomnica – 4 – 6 – 7:9
9. Victoria Czadrów – 4 – 4 – 9:14
10. Woskar Szklarska Poręba – 4 – 5 – 4:5
11. Czarni Strzyżowiec – 4 – 5 – 5:11
12. Chojnik Jelenia Góra – 4 – 2 – 8:15
13. Orzeł Mysłakowice – 4 – 1 – 3:7
14. Piast Bolków – 4 – 0 – 6:12
W następnej kolejce (11. września) zagrają:
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków
Pub Gol Jelenia Góra - Halniak Miłków
Mitex Podgórzyn - Nysa Wolbromek
Orzeł Mysłakowice - Victoria Czadrów
Chojnik Jelenia Góra - KS Łomnica
Pogoń Świerzawa - Orzeł Lubawka
Woskar Szklarska Poręba - Czarni Strzyżowiec
Grupa II:
Włókniarz Leśna - Kwisa Świeradów-Zdrój 1:1
Gryf Gryfów Śląski - Skalnik Rębiszów 3:0
Sudety Giebułtów - Błękitni Studniska Dolne 1:3
Orzeł Platerówka - LZS Radostów 4:4
Jaśnica Opolno-Zdrój - Chmielanka Chmieleń 1:1
Pogoń Markocice - Bazalt Sulików 4:0
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów 2:2
Tabela:
1. Gryf Gryfów Śl. – 4 – 12 – 11:1
2. Bazalt Sulików – 4 – 9 – 12:7
3. Sudety Giebułtów – 4 – 9 – 10:7
4. Skalnik Rębiszów – 4 – 9 – 7:4
5. Kwisa Świeradów Zdrój – 3 – 7 – 9:4
6. Pogoń Markocice – 4 – 7 – 7:3
7. Błękitni Studniska Dln. – 4 – 6 – 5:6
8. Chmielanka Chmieleń – 3 – 5 – 6:5
9. Stella Lubomierz – 4 – 4 – 11:11
10. Cosmos Radzimów – 4 – 2 – 5:7
11. Radostów – 4 – 2 – 7:14
12. Włókniarz Leśna – 4 – 1 – 5:9
13. Orzeł Platerówka – 4 – 1 – 8:17
14. Jaśnica Opolno Zdrój – 4 – 1 – 3:12
W następnej kolejce (11. września) zagrają:
Cosmos Radzimów - Orzeł Platerówka
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz
Skalnik Rębiszów - Sudety Giebułtów
Bazalt Sulików - Gryf Gryfów Śląski
Chmielanka Chmieleń - Pogoń Markocice
Kwisa Świeradów Zdrój - Jaśnica Opolno Zdrój
LZS Radostów - Włókniarz Leśna
Grupa III:
Iskra Łagów - Sparta Zebrzydowa 2:4
Cosmos Milików - Apis Jędrzychowice 1:2
LKS Ocice - GKS Iwiny 1:0
LZS Radogoszcz - Przyszłość Dłużyna 4:3
Hutnik Pieńsk - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3:1
LZS Łaziska - Jawa Otok 1:2
Górnik Węgliniec - KS Łąka 1:2
Tabela:
1. Apis jędrzychowie – 4 – 10 – 11:5
2. KS Łąka – 4 – 9 – 12:9
3. Jawa Otok – 4 – 9 – 7:5
4. Tomaszów Bol. – 4 – 7 – 12:7
5. Górnik Węgliniec – 4 – 7 – 14:11
6. LKS Ocice – 4 – 7 – 10:9
7. LZS Radogoszcz – 4 – 7 – 12:13
8. Sparta Zebrzydowa – 4 – 5 – 9:8
9. LZS Łaziska – 4 – 4 – 10:9
10. GKS Iwiny – 4 – 4 – 4:6
11. Cosmos Milików – 4 – 3 – 8:10
12. Hutnik Pieńsk – 4 – 3 – 3:8
13. Przyszłość Dłużyna – 4 – 2 – 9:13
14. Iskra Łagów – 4 – 1 – 8:16
W następnej kolejce (11. września) zagrają:
Przyszłość Dłużyna - LKS Ocice
KS Łąka (k. Bolesławca) - LZS Radogoszcz
Olimpia Jędrzychowice - Górnik Węgliniec
Jawa Otok - Cosmos Milików
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Łaziska
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk
GKS Iwiny - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
B-klasa:
Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Orły Lipienica 2:3
Uran Okrzeszyn - Kwarc Pisarzowice 0:11
Auxilia Janiszów - Lesk Sędzisław 1:6
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 2:0
Spójnia Sady - Gnejs Ogorzelce 1:1
Dragon Miszkowice - Bóbr Opawa 4:1
Tabela:
1. Kwarc Pisarzowice – 2 – 6 – 17:1
2. Lesk Sędzisław – 2 – 6 – 9:1
3. Dragon Miszkowice – 2 – 6 – 7:2
4. Bóbr Marciszów – 2 – 6 – 3:0
5. Spójnia Sady – 2 – 4 – 4:3
6. Czarni Przedwozów – 2 – 3 – 9:4
7. Orły Lipienica – 2 – 3 – 4:8
8. Gnejs Ogorzelec – 2 – 1 – 1:2
9. Amfibolit Leszczyniec – 2 – 0 – 3:6
10. Bóbr Opawa – 2 – 0 – 3:7
11. LZS Janiszów – 2 – 0 – 3:15
12. Uran Okrzeszyn – 2 – 0 – 0:14
Następna kolejka (11. września):
Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec
Gnejs Ogorzelec - Dragon Miszkowice
Czarni Przedwojów - Spójnia Sady
Lesk Sędzisław - Bóbr Marciszów
Dolomit Pisarzowice - LZS Janiszów
Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn
Grupa II:
Potok Karpniki - LKS Kostrzyca 3:0
Rudawy Janowice Wielkie - Hottur Borowice 3:3
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - Lechia Piechowice 4:6*
Sokół Sokołowiec - Bobry Wojanów 1:4
Gol Jelenia Góra - Pogoń Wleń 1:5 (mecz w Karpaczu)
KS Maciejowa - GLKS Czernica 4:1
Pub Gol II Jelenia Góra - Juvenia Rybnica 1:3
*Relację z meczu znajdziesz tutaj
Tabela:
1. Pogoń Wleń – 3 – 9 – 12:3
2. Bobry Wojanów – 3 – 9 – 13:5
3. Juvenia Rybnica – 3 – 7 – 10:7
4. Lechia Piechowice – 3 – 6 – 14:7
5. KS Maciejowi – 3 – 6 – 9:5
6. Potok Karpniki – 3 – 5 – 6:3
7. Rudawy Janowice – 3 – 5 – 10:8
8. Sokół Sokołowiec – 3 – 3 – 6:9
9. LZS Kostrzyca – 3 – 3 – 3:6
10. Gol Jelenia Góra – 3 – 3 – 3:9
11. Hottur Borowice – 3 – 2 – 6:7
12. GLKS Czernica – 3 – 1 – 4:9
13. Lotnik II Jeżów Sudecki – 3 – 0 – 7:15
14. Pub Gol II Jelenia Góra – 3 – 0 – 2:12
Następna kolejka (7. września):
LZS Kostrzyca - Pogoń Wleń
Bobry Wojanów - Gol Jelenia Góra
Lechia Piechowice - Sokół Sokołowiec
Juvenia Rybnica - Lotnik II Jeżów Sudecki
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica - Pub Gol II Jelenia Góra
Hottur Borowice - KS Maciejowa
Potok Karpniki - Rudawy Janowice Wielkie
Grupa III:
Bazalt Wojciechów - KS Pasiecznik 0:5
Kwisa Mroczkowice - LKS Henryków 2:1
LKS Świecie - Fatma Pobiedna 0:2
Granica Miłoszów - Rolnik Rząsiny 14:1
LZS Pisarzowice - LZS Kościelnik 1:4
Pauzowała: Olsza II Olszyna
Tabela:
1. LZS Kościelnik – 2 – 6 – 14:2
2. KS Pasiecznik – 2 – 6 – 9:1
3. Fatma Pobiedna – 2 – 6 – 4:1
4. Granica Miłoszów – 1 – 3 – 14:1
5. Kwisa Mroczkowie – 1 – 3 – 3:0
6. LZS Pisarzowice – 2 – 3 – 6:4
7. Olsza II Olszyna – 1 – 0 – 1:2
8. LKS Henryków – 1 – 0 – 1:4
9. Bazalt Wojciechów – 2 – 0 – 0:10
10. LKS Świecie – 2 – 0 – 1:12
11. Rolnik Rząsiny – 2 – 0 – 1:17
Następna kolejka (11. września):
LZS Kościelnik - Bazalt Wojciechów
Fatma Pobiedna - LZS Pisarzowice
Zryw Ubocze - LKS Świecie
Rolnik Rząsiny - Olsza II Olszyna Lubańska
LZS Henryków - Granica Miłoszów
KS Pasiecznik - Kwisa Mroczkowice