Zalogowanych: 22

Dolny Śląsk: O punkt do awansu

Niedziela, 27 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 27 maja 2007, 19:18
W pojedynku kończącym XXVII kolejkę rozgrywek w lidze okręgowej Piast Zawidów zremisowali z Czarnymi Lwówek Śl. 1:1 (1:1)

Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie. Prowadzenie dla Zawidowa uzyskał w 40 min. Paweł Dziewulski, zaś wyrównał trzy minuty później Antoni Podobiński . Rozstrzygnięcie to oznacza iż Karkonosze Jelenia Góra na przypieczętowanie awansu do IV ligi muszą jeszcze poczekać co najmniej tydzień, do meczu z ostatnią w tabeli Kwisą Świeradów. Tylko kataklizm mógłby jeleniogórzanom jednak odebrać prawo gry w wyższej klasie rozgrywkowej gdyż różnica między nimi a Czarnymi, na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek wynosi aż dziewięć punktów, co oznacza że do awansu brakuje im jeszcze tylko punktu.